جعبه گشایی و نگاه نزدیک به ال جی وینگ [تماشا کنید]

جعبه گشایی و نگاه نزدیک به ال جی وینگ [تماشا کنید]

ال جی عصر دیروز از گوشی وینگ با طراحی نوآورانه رونمایی کرد. کانال یوتیوب Unbox Therapy این موبایل را جعبه گشایی کرد و مکانیزم چرخش نمایشگر، کارکرد دوربین و دیگر ویژگی‌های جالب توجه این محصول را نمایش داد.

یکی از اولین نکاتی که پس از جعبه گشایی ال جی وینگ توجه را جلب می‌کند، مکانیزم چرخشی و منحصر به فرد نمایشگر اصلی است. نکته جالب تر اینکه جعبه این محصول نیز مکانیزم چرخشی و کشویی داشته و توجه ال جی به ظرایف را نشان می‌دهد. درون جعبه شارژر ۲۵ واتی، کابل USB-C به USB-C و مبدل جک ۳.۵ میلیمتری هدفون قرار گرفته است.

ظاهر ال جی وینگ شبیه بسیاری از گوشی‌های بازار است اما به محض اینکه نمایشگر اصلی به شکل افقی قرار می‌گیرد، اوضاع کاملاً فرق می‌کند. صفحه نمایش ۶.۸ اینچی POLED با فشار یک انگشت به آسانی تغییر موقعیت داده و نمایشگر دوم با ابعاد ۳.۹ اینچ را در برابر دیدگان کاربر قرار می‌دهد.

وینگ را نمی‌توان واقعاً یک گوشی تاشو دانست، اما در یک زمینه با موبایل‌های تاشو اشتراک دارد: اینکه قرار است به شما توانایی انجام بیش از یک کار در آن واحد را بدهد. یکی از نکاتی که با تماشای این ویدیو دستگیرتان می‌شود این است که مکانیزم چرخش با دوام و مطمئن به نظر می‌رسد. آنطور که ال جی می‌گوید، نمایشگر اصلی را تا ۲۰۰ هزار بار می‌توانید بچرخانید.

در ادامه ویدیو به فیلمبرداری با وینگ هم اشاره می‌شود و اینکه به خاطر طراحی نوآورانه این گوشی می‌توان از آن به شکل گیمبال استفاده کرد. ال جی وینگ قابلیت فیلمبرداری همزمان با دوربین پاپ آپ و اصلی را داشته و قابلیت ASMR نیز برای قوی تر کردن حساسیت میکروفن تعبیه شده است.

ال جی هنوز قیمت و تاریخ عرضه وینگ را مشخص نکرده است.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato