نسل جدید هاوال H2 با اسم چولیان معرفی شد

شرکت گریت وال موتورز همچون ادوار گذشته، حضور فعالی در این دوره از نمایشگاه خودروی پکن دارد. کراس‌اوور هاوال چولیان (Chulian) یکی از محصولات جدیدی است که این کمپانی در نمایشگاه مذکور رونمایی کرده است.

به گفته گریت وال موتورز چولیان جانشین هاوال H2 خواهد شد. شاید بدانید H2 از سال 2014 روی خط تولید قرار داشته و مدلی پا به سن گذاشته محسوب می‌شود. در زبان چینی چولیان به معنای «عشق اول» است، قلب کوچک موجود روی پلاک هم به این موضوع اشاره دارد!

آگهی استخدام

از لحاظ طراحی ظاهری می‌توان چولیان را در بهترین حالت کراس‌اووری با طراحی معمولی تعریف کرد، هر چند به نظر می‌رسد طراحان گریت وال هنگام خلق آن نیم‌نگاهی به محصولات برخی کمپانی‌های مطرح داشته‌اند!

در نمای روبرو جلوپنجره بزرگ و عریض که این روزها به یک ترند جهانی تبدیل شده، بیش از هر چیز دیگری جلب توجه می‌کند. چراغ‌های اصلی هم طراحی باریکی داشته و چهره‌ای چولیان را اخمو نشان می‌دهند. ترکیب ورودی‌های هوای کنار سپر با قاب چراغ‌ها، کاراکتری متمایز به این خودرو بخشیده است.

در نمای عقب با طراحی محافظه‌کارانه‌تری طرف هستیم. چراغ‌های اصلی این بخش حالتی قرینه‌ای با چراغ‌های جلو دارند. همچون دیگر محصولات هاوال، در چولیان هم نام برند، با حروفی بزرگ روی درب درج شده است.

اگر چه هاوال چولیان از طراحی بیرونی چندان جذابی برخوردار نیست، اما بازار چین در کلاس کراس‌اوورهای کوچک انباشته از مدل‌هایی است که طراحی به مراتب بدتری دارند.

در داخل کابین، هاوال چولیان بهتر ظاهر شده و فضایی با طراحی مینیمال ارائه می‌کند. نمایشگر دیجیتال حاضر در پشت فرمان، نمایشگر بزرگ و ایستاده مرکزی و همچنین سیستم هداپ دیسپلی از جمله مشخصات کابین این خودرو هستند.

آنطور که اعلام شده، چولیان از ماه نوامبر در چین به فروش خواهد رسید. به گزارش یکی از نشریات محلی، نیروبخش این کراس‌اوور کوچک چینی موتور 1.5 لیتری توربوشارژ با 156 اسب بخار خواهد بود.

آگهی استخدام

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟