معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش آشپزی ایرانی [تماشا کنید]

معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش آشپزی ایرانی [تماشا کنید]

کرونا آمد و با خودش هزار جور دردسر و گرفتاری آورد. محدودیت‌های رفت و آمدی به کنار، این روزها توصیه می‌کنند که ترجیحا بیرون از خانه غذا نخورید و در حد امکان رستوران نروید. مطمئنا همین منع شدن از غذای بیرون هم برای خیلی‌هایتان سخت و ناراحت‌کننده بوده. ولی چاره چیست؟

شاید ایده بدی نباشد که از این موقعیت، از این ساعت‌های تنهایی و ماندن در قرنطینه خانگی استفاده کنید و خودتان آشپز شوید؛ حتی اگر تا حالا یک املت ساده هم نپخته باشید. راه‌های یاد گرفتن آشپزی بسیار بسیار زیادند، و استفاده از اپلیکیشن های آشپزی یکی از بهترین‌های آن. به بهانه آشنا کردن شما با بهترین اپلیکیشن های آشپزی، ما در این ویدیو بهترین‌های این حوزه را به شما معرفی می‌کنیم.

اپلیکیشن‌هایی که هر کدام به سبک و سیاق خاص خودشان تلاش می‌کنند که با آموزش متنی یا ویدیویی به شما پخت غذاهای خوشمزه ایرانی و البته غذاهای محبوب بین‌المللی را یاد بدهند تا در این روزهای سخت هم سرگرم شوید، هم مهارت جدیدی یاد بگیرید و هم هوس غذای بیرون خوردن را برای سلامتی خودتان هم که شده از سرتان بیرون کنید.

در ویدیویی که مشاهده می‌کنید به پنج مورد از بهترین اپلیکیشن های آشپزی ایرانی پرداخته‌ایم. اولین آن‌ها سرآشپز پاپیون است که به عنوان یکی از قدیمی‌های این حوزه در محیطی ما بین یک کتاب آنلاین آشپزی و شبکه‌ای اجتماعی، شما را به یک آشپز ماهر تبدیل می‌کند.

اپلیکیشن بعدی زعفرون است که آموزش ویدیویی حرفه‌ای را مبنای کارش قرار داده. بعد از آن به تاندوریمی‌رسیم که با سبک و سیاق خاص و امکانات خوبش، لذت یادگیری آشپزی را به شما می‌چشاند.

و در نهایت نگاهی به دو اپلیکیشن کوکین و سپس کوکپد داشته‌ایم که اولی به خاطر امکاناتی نظیر معرفی رستوران‌های بین‌المللی در کنار آموزش آشپزی به محبوبیت رسیده و دومی یک پلتفرم ژاپنی اشتراک‌گذاری دستور پخت غذاست که ایرانی‌ها در آن فعالیت پررنگی دارند.

یادتان نرود که بعد از تماشای ویدیو ما را از تجربیات و نظرات ارزشمندتان محروم نکنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato