خریداران پیکسل ۵ از شکاف میان نمایشگر و فریم گوشی خبر می‌دهند

خریداران پیکسل ۵ از شکاف میان نمایشگر و فریم گوشی خبر می‌دهند

پیکسل ۵ جدیدترین گوشی گوگل است که اخیرا وارد بازار شده و مشکلات آن به مرور زمان مشخص می‌شوند. خریداران اولیه این دستگاه به تازگی فاصله کوچک میان نمایشگر و سایر بخش‌های دستگاه را گزارش کرده‌اند.

طبق گزارش برخی کاربران، یک فاصله کوچک اما قابل مشاهده زیر نمایشگر این گوشی هوشمند گوگل وجود دارد. این شکاف به اندازه‌ای نیست که بتوان داخل گوشی را دید، با این حال امکان جمع شدن گرد و غبار در آن وجود دارد و البته موضوع مهم‌تر، امکان ورود آب به دستگاه است که می‌تواند پشتیبانی آن از استاندارد IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار را زیرسوال ببرد.

این گزارش‌ها در فروم‌های پشتیبانی گوگل و همچنین XDA منتشر شده‌اند. در اکثر این موارد این فاصله در گوشه دستگاه و جایی که دوربین سلفی قرار گرفته، به چشم می‌خورد، البته در تمام موارد این موضوع صادق نیست.

طبق این گزارش‌ها، این شکاف از همان ابتدا در دستگاه وجود دارد و کاربران در هنگام خروج پیکسل ۵ از جعبه با چنین موضوعی روبه‌رو می‌شوند که تا حدودی نگرانی‌ها را کاهش می‌دهد. اگر این شکاف چند روز پس از استفاده از دستگاه ایجاد می‌شد، مشکل جدی‌تر بود.

در این میان برخی رسانه‌ها که برای بررسی این دستگاه را دریافت کرده‌اند نیز از چنین موضوعی خبر می‌دهند و در گوشی آن‌ها نیز این شکاف به چشم می‌خورد. با توجه به اینکه این محصول به تازگی وارد بازار شده و کاربران در کشورهای مختلف به آن دسترسی ندارند، نمی‌توان درباره شایع بودن آن اظهارنظر دقیقی کرد. طبق گزارش‌ها به نظر می‌رسد این مشکل در نسخه مشکی رنگ بیشتر وجود دارد.

گوگل چندین هفته پیش از پیکسل ۵ رونمایی کرد که یک گوشی ۵G میان‌رده محسوب می‌شود. این دستگاه از دوربین اصلی دوگانه و نمایشگر ۶ اینچی با رفرش ریت ۹۰ هرتز بهره می‎برد و با قیمت ۶۹۹ دلار وارد بازار شده است.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato