برای سومین سال پیاپی وزارت ارتباطات به عنوان دستگاه برتر اجرایی شناخته شد

رییس جمهور با اهدای لوح تقدیر به «محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات» این وزارتخانه را برای سومین سال پیاپی به عنوان دستگاه «برتر» اجرایی معرفی کرد.

رییس جمهور صبح امروز چهارشنبه 30 مهرماه در پایان جلسه هیات دولت، با اهدای لوح، از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان دستگاه‌ برگزیده در خدمت‌رسانی تقدیر کرد و توضیح داد که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، جشنواره شهید رجایی به شکل سال‌های قبل برگزار نشده و تقدیر از دستگاه‌های برگزیده در خدمت‌رسانی به شکلی محدود انجام شده است.

اتصال روستاها به اینترنت، افزایش قابل توجه پهنای باند شبکه ارتباطی کشور، پیشرفت در اجرای دولت الکترونیکی و توسعه‌ی برنامه‌ی فضایی ایران و توجه به حقوق مشترکین از مهمترین اقدامات وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم بوده است.

Mobit
وزارت ارتباطات دستگاه برتر اجرایی کشور شد

همچنین با اعلام مرکز آمار ایران، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان دستگاه برتر در حوزه کیفیت آماری و «نیلوفر مراد حاصل» مدیر کل دفتر بررسی های اقتصادی و دبیرکمیته آمار بخشی به عنوان مدیر فعال برتر در حوزه آماری معرفی شدند. با ارزیابی کیفی صورت گرفته توسط مرکز آمار ایران، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از نظر کیفیت آماری، موفق به کسب عنوان برتر از میان دستگاه های اجرایی در کشور شد.

با ارزیابی های انجام شده، مرکز آمار ایران، وزارت ارتباطات را به عنوان دستگاه برتر در حوزه آمار معرفی و در مورد تقدیر قرار داد.

همچنین در این مراسم که امروز سه شنبه 30 مهرماه در محل وزارت کشور برگزار شد، از «نیلوفر مراد» حاصل مدیر کل دفتر بررسی های اقتصادی و دبیرکمیته آمار بخشی وزارت ارتباطات با اهدای لوح تقدیری به عنوان مدیر فعال برتر دستگاه اجرایی در حوزه آمار تقدیر شد.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟