نمونه عکس‌های دیجیاتو با دوربین آیفون ۱۲ پرو

Array Koorosh Chaichi

روز گذشته، آیفون ۱۲ پرو را در دیجیاتو جعبه‌گشایی کردیم که ویدیو آن را می‌توانید در این مطلب مشاهده کنید. از آن جایی که آیفون پسوند پرو را یدک می‌کشد، تصمیم گرفتیم تا پیش از تکمیل بررسی کامل آن، چندین نمونه عکس از ۴ دوربین این گوشی را با شما به اشتراک بگذاریم.

آیفون ۱۲ پرو، مانند دو برادر غیر حرفه‌ای خود، از دوربین اصلی بهبود یافته‌ای برخوردار است. سنسور اصلی تغییر ابعادی نداشته و رزولوشن آن هم همچنان روی عدد ۱۲ مگاپیکسل باقی مانده است. با این حال الگوریتم‌های پیشرفته اپل به همراه بازتر شدن اپرچر و رسیدن آن به f 1.6 و صد البته اضافه شدن یک المان جدید در ساختار لنز سنسور اصلی، کمی ما را امیدوار کرده است.

توضیح ضروری اینکه در این مطلب، صرفا تصاویر را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و به زودی بررسی کامل و همینطور بررسی دوربین آیفون ۱۲ پرو را در دیجیاتو به شکل متنی و ویدیویی خواهید دید.

عکس‌های دوربین اصلی

آیفون ۱۲ پرو

عکس‌های دوربین تله فوتو

آیفون ۱۲ پرو آیفون ۱۲ پرو

عکس‌های دوربین اولترا واید

آیفون ۱۲ پرو آیفون ۱۲ پرو

عکس‌های دوربین سلفی و پرتره

آیفون ۱۲ پرو آیفون ۱۲ پرو

همان طور که در تصاویر دیدید، عکس‌های ثبت شده با آیفون ۱۲ پرو کمی بهبود یافته‌اند. البته دوربین آیفون ۱۱ پرو، با وجود این که هیچ‌گاه در صدر رتبه‌بندی سایت DxOmark قرار نگرفت اما تصاویر بسیار خوبی ثبت می‌کرد. از همین رو به نظر می‌رسد اپل به ترکیب برنده دست نزده و فقط آن را تقویت کرده است. خبر خوب اما در فعال شدن نایت مود برای دو دوربین اولترا واید و سلفی است که تفاوت بسیار بسیار زیادی را رقم می‌زند.

نایت مود می‌تواند یک عکس کاملا بلا استفاده را به یک عکس مناسب اشتراک‌گذاری در فضای مجازی تبدیل کند. فیلم‌برداری هم تا حدودی بهبود یافته و تمامی فیلم‌های شما را به صورت پیش‌فرض در فرمت دالبی ویژن ضبط می‌کند. این نکته را فراموش نکنید که تماشای فیلم‌های ضبط شده با این فرمت HDR تنها در خود آیفون ۱۲ پرو و برادرانش ممکن است و اگر قصد ارسال آن برای شخص دیگر یا تماشای آن روی تلویزیون را دارید، فرمت آن تغییر می‌کند.

تصاویر ثبت شده با آیفون ۱۲ پرو را می‌توانید از لینک گوگل درایو و در ابعاد اصلی بدون هیچ گونه فشرده‌سازی مشاهده کنید. همچنین به زودی می‌توانید بررسی آیفون ۱۲ پرو را مشاهده کنید. برای اینکه پوشش ویژه دیجیاتو از جدیدترین گجت‌ها و تکنولوژی‌ها را از دست ندهید پیشنهاد می‌کنیم کانال یوتوب، تلگرام، اینستاگرام، توییتر و همچنین آپارات دیجیاتو را دنبال کنید.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.