بروزرسانی برای پرچمدارهای ۴ ساله: گلکسی S7 و S7 Edge پچ امنیتی دریافت کردند

بروزرسانی برای پرچمدارهای ۴ ساله: گلکسی S7 و S7 Edge پچ امنیتی دریافت کردند

سامسونگ به تازگی قدم بزرگی برداشته و برای پرچمدارهای ۴ ساله خود یعنی گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge یک بروزرسانی جدید حاوی پچ امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ منتشر کرده است.

سامسونگ از امروز شروع به انتشار پچ امنیتی سپتامبر ۲۰۲۰ برای دو پرچمدار قدیمی خود کرده ‌و هم اکنون کاربران در کشورهای کانادا و بریتانیا به آن دسترسی دارند. این بروزرسانی حجمی برابر ۷۰ مگابایت داشته و نسخه فریمور G930W8VLS8CTI1 و G935W8VLS8CTI1 را یدک می‌کشد، البته نسخه فریمور برای کاربران بریتانیایی G930FXXU8ETI2 و G935FXXU8ETI2 خواهد بود.

این بروزرسانی علاوه بر پچ امنیتی، پایداری گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge را بهبود می‌دهد، برخی باگ‌های آن‌ها را برطرف می‌کند و کاربران با بهبود کلی عملکرد نیز روبه‌رو می‌شوند.

گلکسی S7

این گوشی‌های هوشمند اوایل سال ۲۰۱۶ از راه رسیدند، بنابراین انتشار بروزرسانی برای پرچمدارهایی که تقریبا ۵ سال از ورود آن‌ها به بازار می‌گذرد، یک قدم بزرگ است. با این حال انتظار می‌رود این آپدیت از اهمیت بالایی برخوردار باشد، چرا که این کمپانی کره‌ای در اوایل سال جاری میلادی از عدم ارائه بروزرسانی‌های بیشتر برای این محصولات خبر داده بود.

در حالی که این بروزرسانی در دسترس کاربران در بریتانیا و کانادا قرار گرفته، انتظار می‌رود برای تمام کاربران در کشورهای مختلف منتشر شود. می‌توانید انتشار این آپدیت را به صورت دستی امتحان کنید. برای این کار به بخش تنظیمات و سپس بروزرسانی نرم افزار بروید و روی گزینه دانلود و نصب ضربه بزنید.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کنیم که سامسونگ تنها شرکتی نیست که برای محصولات قدیمی خود بروزرسانی منتشر کرده. در سال جاری میلادی هواوی برای گوشی‌ میت ۸ و P9 که به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ از راه رسیدند، آپدیت ارائه کرد. این بروزرسانی علاوه بر پچ امنیتی، قابلیت شارژ هوشمند را نیز به پرچمدارهای قدیمی این غول فناوری چینی اضافه کرد تا سرعت تخریب باتری کاهش پیدا کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato