همه چیز درباره آیفون 13
گوشی ال جی با نمایشگر رول‌شونده احتمالا اوایل ۲۰۲۱ از راه می‌رسد

گوشی ال جی با نمایشگر رول‌شونده احتمالا اوایل ۲۰۲۱ از راه می‌رسد

ال جی برای اوایل سال آینده میلادی روی دو پروژه به نام‌های «رنگین کمان» و «پروژه B» تمرکز می‌کند که انتظار می‌رود مورد دوم دارای نمایشگر رول‌شونده باشد.

ال جی در اوایل سال آینده میلادی از دو گوشی قدرتمند رونمایی خواهد کرد که یکی از آن‌ها یعنی رنگین کمان یک پرچمدار کلاسیک خواهد بود که انتظار می‌رود نسل جدید گوشی‌های سری V باشد و دیگری جزو پروژه اکسپلورر این کمپانی کره‌ای خواهد بود.

این کمپانی در گذشته نه چندان دور از اولین گوشی پروژه اکسپلورر با نام ال جی وینگ رونمایی کرد که از دو نمایشگر بهره می‌برد و طراحی متفاوتی نسبت به محصولات موجود در بازار دارد. پروژه B نیز مانند وینگ از طراحی متفاوتی بهره می‌برد، اما دارای نمایشگر رول‌شونده خواهد بود. ال جی در پایان مراسم رونمایی از وینگ اشاره کوتاهی به آن کرد.

ال جی وینگ

گوشی با نام پروژه رنگین کمان در سه ماهه اول ۲۰۲۱ از راه می‌رسد و پروژه B نیز در ماه مارس معرفی خواهد شد. انتظار می‌رود این برند کره‌ای در سال جاری میلادی موفق به فروش ۲۶ میلیون گوشی هوشمند در سراسر جهان شود و در سال آینده میلادی به فروش بالاتر از ۳۰ میلیون دستگاه دست پیدا کند.

در سال ۲۰۱۸ نزدیک به ۱۰ درصد گوشی‌های هوشمند ال جی در خارج از این کمپانی به تولید رسیدند که این میزان در سال ۲۰۱۹ به ۳۰ درصد رسید و انتظار می‌رود امسال این میزان برابر ۶۰ درصد باشد. در نهایت طبق گزارش جدید این میزان در سال آینده میلادی به ۷۰ درصد می‌رسد.

در ابتدا این برند کره‌ای به دنبال تولید گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده توسط شرکای خود بود، با این حال پس از مدتی تصمیم گرفت تولید گوشی‌های پریمیوم را نیز به آن‌ها بسپارد. با این کار ال جی می‌تواند روی گوشی‌های پرچمدار و مدل‌های موجود در پروژه اکسپلورر تمرکز کند و محصولات جذابتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato