ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار خودرو

خودکفایی در کرمان موتور با تولید قطعات ایرانی برای خودروهای JAC

میزان داخلی سازی خودروهای چینی همواره از موضوعات مبهم صنعت خودروسازی کشور بوده است اما حالا به نظر می رسد که این مسئله در حال روشن شدن است و شرکت های خصوصی ایرانی نیز در ...

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۱۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۰:۴۵

میزان داخلی سازی خودروهای چینی همواره از موضوعات مبهم صنعت خودروسازی کشور بوده است اما حالا به نظر می رسد که این مسئله در حال روشن شدن است و شرکت های خصوصی ایرانی نیز در راستای افزایش میزان داخلی سازی ایرانی در حال پیشرفت هستند.

از آغازین روزهای افتتاح  شرکت کرمان موتور چند هدف به طور خاص در رئوس برنامه های این شرکت بوده است. ایجاد اشتغال، کاهش ارزبری و بومی سازی تکنولوژی از سرفصل‌های اصلی برنامه های هرساله این مجموعه بوده است.

از سال 1396 شرکت کرمان موتور نسبت به خودکفایی قطعات و مجموعه های خودروهای تولیدی رویکرد جدیدی را اخذ نموده که نتیجه آن خودکفایی از  33 تا 42 درصد در خودروهای جک شده است. این رقم تا سال 1400 به 70 درصد ساخت داخل با تولید قطعات بدنه خواهد رسید. هدف بعدی خودکفایی قطعات موتوری و محوری خودرو با چشم انداز داخلی سازی موتور تا سال 1401 است.

کرمان موتور

آنچه در پیش رو است و در بخش تحقیق و توسعه شرکت کرمان موتور محقق خواهد شد، فعالیت در ساخت و تولید پیشرانه های برقی و سیستم های مرتبط با آن با رویکرد حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا می باشد.

تمامی این فعالیت ها در جهت رسیدن به امکان داخلی سازی با استفاده از حداکثر توانایی کشور در تولید قطعات، استفاده از نیروی کار محلی و بومی سازی تکنولوژی است و شرکت طراحی مهندسی قطعات کرمان خودرو (کادک)، به عنوان بازوی اجرایی صنایع خودروسازی کرمان این مجموعه را همواره همراهی کرده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی