ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جو بایدن
تکنولوژی

نگاهی به واکنش شخصیت‌های مطرح دنیای فناوری به پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا

دیروز پس از چند روز شمارش آرای انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور انتخاب شد که واکنش مدیران عامل غول‌های فناوری آمریکایی و شخصیت‌های مطرح در این حوزه را ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۱۸ آبان ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۰

دیروز پس از چند روز شمارش آرای انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا، جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور انتخاب شد که واکنش مدیران عامل غول‌های فناوری آمریکایی و شخصیت‌های مطرح در این حوزه را در پی داشت.

مدیرعامل آمازون، جف بزوس پیروزی جو بایدن و کاملا هریس را در یک پست اینستاگرامی جشن گرفت. بزوس گفته که این پیروزی بیانگر این است که وحدت، همدلی و شایستگی خصوصیات دوران گذشته نیستند.

بزوس در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ رابطه خوبی با او نداشت و رئیس جمهور سابق آمریکا چندین بار مدیرعامل آمازون را به علت مالکیت «واشنگتن پست»، سوابق مالیاتی آمازون و ارتباط او با خدمات پستی مورد هدف قرار داده بود.

هم‌بنیانگذار مایکروسافت و یکی از بزرگترین منتقدان نحوه رسیدگی به بحران ویروس کرونا در دوران ریاست جمهوری ترامپ، پیروزی جو بایدن و کاملا هریس را تبریک گفته. بیل گیتس به این موضوع اشاره کرده که منتظر همکاری با دولت جدید و رهبران کنگره برای کنترل شیوع ویروس کرونا است.

جو بایدن

رئیس مایکروسافت، «برد اسمیت» نیز برای برد دیروز بایدن و هریس یک پست در سایت این کمپانی منتشر کرده و خواستار اتحاد در سراسر ایالات متحده آمریکا شده:

«اگر می‌خواهیم به عنوان یک ملت رو به جلو حرکت کنیم، باید پل‌های جدید برای بستن شکاف‌هایی که ما را از یکدیگر جدا کرده‌اند، بسازیم.»

مدیر عملیات فیسبوک، «شریل سندبرگ» و همسر مدیرعامل فیسبوک، «پریسیلا چان» این پیروزی تاریخی را به کاملا هریس تبریک گفته‌اند. سندبرگ در یک پست فیسبوکی نوشته:

«پس از چندین روز طولانی، ما می‌دانیم که جو بایدن رئیس جمهور بعدی ما خواهد بود و برای اولین بار در ۲۳۱ سال، معاون رئیس جمهور بعدی ما یک زن آمریکایی آسیایی و سیاه‌پوست و فرزند مهاجران است.»

همسر سابق استیو جابز، «لورن پاول جابز» در توییتی پیروزی بایدن و هریس را در انتخابات ۲۰۲۰ جشن گرفته است. مدیرعامل سیسکو، «چاک رابینز» در توییتی با تبریک به رئیس جمهور جدید آمریکا، اعلام کرده که این کمپانی مانند بایدن و هریس باور دارد که باید یک آینده فراگیرتر برای همه ایجاد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی