جک J4 با 50 درصد داخلی سازی به فهرست خودروهای تولید داخل اضافه می‌شود

ساعاتی پیش در خبری غیر منتظره، واحد روابط عمومی کرمان موتور اعلام کرد که بزرگترین قرارداد ساخت داخل قطعات برای تولید موتور محصول J4 شرکت کرمان موتور با یک شرکت دانش بنیان داخلی به ارزش بیش از دوازده هزار میلیارد ریال به امضاء رسید.

بر اساس برنامه های اعلام شده قبلی و با سرمایه گذاری بیش از هشت هزار میلیارد ریالی انجام شده میزان ساخت داخل این محصول تا پایان سال به بیش از 50 درصد و در پایان سه ماهه اول سال آینده به 70 درصد خواهد رسید. با امضاء قرارداد فوق و برنامه زمانبندی ارائه شده از طرف تولید کننده در سه ماهه چهارم سال آینده، موتور این خودرو نیز تولید داخل خواهد شد که در نتیجه آن میزان ساخت داخل خودروی J4 از مرز 80 درصد عبور خواهد کرد.

گفتنی است که جک جی 4 به عنوان یک سدان سایز کوچک با موتور 1.5 لیتری 103 اسب بخاری و گیربکس CVT  از عملکرد قابل قبولی برخوردار است و ظرف دوسال گذشته که به شکل مونتاژی و محدود به بازار عرضه شده رضایت نسبی مشتریان را به دنبال داشته است.

https://digiato.com/wp-content/uploads/2018/06/jac-j4-digiato-2.jpg

حال امید می رود که با داخلی سازی این خودرو، شاهد حل شدن مسائلی نظیر تیراژ کم تولید و کمبود نسبی قطعات یدکی برای آن باشیم و بدین ترتیب کرمان موتور نیز بتواند در شرایط سخت اقتصادی با داخلی سازی محصول خود، جک J4 را با قیمت مناسب تری روانه بازار نماید.

این درحالیست که جی 4 در زمان عرضه اولیه با قیمتی بین 50 تا 70 میلیون تومان در ردیف خودروهایی نظیر دانگ فنگ اچ 30، تندر 90 پلاس، رنو ساندرو، برلیانس و ...رده بنده می شد و حالا نیز نمونه ها موجود از این خودرو در بازار دست دوم براساس نرخ های فعلی ارز و شرایط بازار بین 300 تا 450 میلیون تومان آگهی می شوند.

بررسی و راهنمای خرید جک J4 کرمان موتور را می توانید از طریق این لینک مطالعه فرمایید.

سرور ابری

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟