نسخه سازگار برنامه‌های اسنپ و تپسی برای سرویس‌های موبایلی هواوی منتشر شد

نسخه سازگار اپلیکیشن‌های اسنپ و تپسی برای اکوسیستم سرویس‌های موبایلی هواوی (HMS) منتشر شد. سال جاری، برای نخستین بار گوشی‌های هواوی با زیرساخت HMS وارد بازار کشور شدند و مسیر جدیدی برای اکوسیستم هواوی در بازار داخلی آغاز شد.

استراتژی توسعه نرم‌افزاری هواوی در بعد بین‌المللی نیز با همین هدف از سال گذشته آغاز شده و در مدت کوتاهی پیشرفت‌های قابل‌ قبولی در اکوسیستم HMS داشته است. اما به موازات فعالیت‌های جهانی، هواوی از بازارهای محلی نیز غافل نمانده و در بسیاری از کشورها همکاری تنگاتنگی را با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار آغاز کرده است. این موضوع از تعداد قابل توجه نرم‌افزارهای ایرانی که با سرویس‌های موبایل هواوی هماهنگ شده‌اند مشخص است. در هر صورت، هواوی سهم قابل قبولی در بازار موبایل ایران دارد و توسعه‌دهندگان نیز تلاش کردند اپ‌های خود را در اکوسیستم این شرکت ارائه دهند؛ اپ‌هایی که از طریق کافه بازار و همچنین مارکت رسمی هواوی یعنی «اپ گالری» در دسترس هستند.

اما در تازه‌ترین به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های مهم ایرانی، دو برنامه محبوب و بسیار کاربردی به لیست برنامه‌های هماهنگ با سرویس‌های موبایلی هواوی اضافه شده‌اند. دو برنامه تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی تقریبا تبدیل به ابزاری کاربردی برای ایرانیان شده‌اند. تمامی قابلیت‌های این دو برنامه از جمله مکان‌یابی مبتنی بر GPS بدون مشکل در این نسخه‌ها کار می‌کنند.

پیش از این کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانستند از نسخه وب استفاده کنند اما حالا تجربه کاربری استفاده از اسنپ و تپسی به بهترین حالت خود تبدیل شده است. در حال حاضر نسخه سازگار اسنپ در مارکت اپ گالری و نسخه سازگار تپسی در مارکت کافه بازار منتشر شده است. به‌زودی نسخه سازگار تپسی در مارکت اپ گالری نیز منتشر خواهد شد. از طرفی نسخه مخصوص رانندگان تپسی نیز در آینده بسیار نزدیک منتشر خواهد شد. در حال حاضر می‌توان گفت که تقریبا تمام اپلیکیشن‌های مهم و پرکاربرد ایرانی با سرویس‌های موبایلی هواوی سازگار شده‌اند.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟