با اعلام خبر گزارشگری فردوسی پور، مخاطبین اینستاگرام AFC به ۱.۵ میلیون رسید

با اعلام خبر گزارشگری فردوسی پور، مخاطبین اینستاگرام AFC به ۱.۵ میلیون رسید

دیروز AFC از گزارشگری عادل فردوسی پور برای فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در صفحه رسمی اینستاگرام خود خبر داد. همین خبر کافی بود تا فالورهای پیج فارسی اینستاگرام AFC در مدت کوتاهی از ۳۰۰ هزار به ۱.۵ میلیون برسد.

عادل فردوسی پور، مجری و برنامه‌ساز باتجربه از مدت‌ها قبل به عنوان گزارشگر مسابقات فوتبال در تلویزیون حضور ندارد و مسابقه‌ای با صدایش گزارش نشده. حالا فردوسی پور به دعوت «کنفدراسیون فوتبال آسیا» (AFC) برای گزارش بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا که میان پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار می‌شود، به دوحه، پایتخت قطر سفر کرده است.

عادل فردوسی پور

حضور یکی از تیم‌های ایرانی در مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا، این بازی را در مرکز توجه بسیاری از مردم ایران قرار داده و حالا گزارشگری عادل فردوسی پور باعث شده که افراد برای مشاهده این بازی به سراغ صفحه رسمی AFC در اینستاگرام بروند.

صفحه فارسی اینستاگرام AFC‌ تا پیش از اعلام خبر گزارشگری فردوسی پور نزدیک به ۳۰۰ هزار فالور داشت، اما حالا تعداد فالورهای این پیج از ۱.۵ میلیون مخاطب عبور کرده. ضمنا در حالی تعداد فالورهای صفحه فارسی اینستاگرام AFC به ۱.۵ میلیون رسیده که پیج اصلی اینستاگرام AFC نزدیک به ۱.۲ میلیون دنبال کننده دارد.

صفحه اصلی AFC در اینستاگرام ۱.۲ میلیون مخاطب دارد اما حالا صفحه فارسی زبان AFC که دیروز صبح حدود ۳۰۰ هزار مخاطب داشت، به ۱.۵ میلیون مخاطب رسیده است.

فردوسی پور که زمانی مجری پربیننده‌ترین برنامه‌ صداوسیما یعنی «نود» بود، پس از حذف این برنامه به عنوان تهیه‌کننده برنامه «فوتبال ۱۲۰» و همچنین گویندگی چند برنامه کوتاه دیگر در شبکه ورزش فعالیت می‌کند. همین موارد باعث شده بسیاری از مردم نسبت به خبر گزارشگری مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان دهند و به یکی از فالورهای صفحه رسمی AFC‌ در اینستاگرام تبدیل شوند.

با توجه به اینکه گزارش فینال لیگ قهرمانان آسیا به صورت لایو از این صفحه پخش می‌شود، بسیاری اعتقاد دارند که احتمال شکسته شدن رکورد لایو در اینستاگرام هم وجود دارد.در حال حاضر رکورد لایو اینستاگرام در اختیار «آجون ایلیجالی» با ۳ میلیون بیننده است. با توجه به افزایش چشمگیر مخاطبان صفحه فارسی AFC که انتظار می‌رود تا زمان برگزاری مسابقه هم افزایش پیدا کند، و اینکه تعداد دنبال‌کنندگان صفحه اینستاگرامی پرسپولیس نزدیک به ۵ میلیون نفر است، شاید رکورد تعداد بینندگان لایو اینستاگرام شکسته شود.

باید منتظر ماند و دید محبوبیت عادل فردوسی پور و گزارشگری یک بازی حساس با صدای او می‌تواند باعث رکوردشکنی در اینستاگرام شود یا خیر.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato