ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

همراه اول در نصب و راه‌اندازی تعداد سایت‌های جدید رکوردشکنی کرد

طی یک سال گذشته بیش از 1300 سایت لوکیشن جدید با هدف بهبود کیفیت ارتباطات موبایلی کشور توسط پیمانکار فنی همراه اول وارد شبکه موبایلی ایران شده است تا رکوردی جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۵

طی یک سال گذشته بیش از 1300 سایت لوکیشن جدید با هدف بهبود کیفیت ارتباطات موبایلی کشور توسط پیمانکار فنی همراه اول وارد شبکه موبایلی ایران شده است تا رکوردی جدید در تاریخ توسعه شبکه تلفن همراه ایران به ثبت رسد.

از آذرماه سال گذشته تاکنون اپراتور اول توانسته 1333 سایت لوکیشن جدید بالغ بر 4500 تکنولوژی 3G و 4G را در 31 استان به منظور بهبود کیفیت تلفن همراه کشور نصب و راه‌اندازی کند. همچنین 15 هزار مورد از این تکنولوژی را روی سایت‌های موجود اضافه کرده که رکوردی در صنعت تلکام ایران محسوب می‌شود. این در حالی است که اعمال تحریم‌ها علیه ایران و پاندمی کووید 19 شرایط را برای نصب و راه‌اندازی سایت لوکیشن جدید، دشوار ساخته بود.

با این اقدام در روزهایی که به علت شیوع ویروس کرونا، دورکاری و قرنطینه، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و تشویق به ماندن در خانه، ارتباطات افراد بیشتر از طریق تلفن‌های همراه صورت می‌گیرد، شرایط ارتباطی مناسبی به صورت برابر برای همه مردم شهرها و روستاهای ایران فراهم شده است.

همراه اول جهت افزایش میزان رضایت و دسترسی حداکثری مشترکان خود به بروزترین خدمات ارتباطی، بیش از چهار هزار و 500 میلیارد تومان برای نصب و راه‌اندازی این تعداد سایت لوکیشن جدید در قالب پروژه فاز هشت توسعه موبایل، سرمایه‌گذاری کرده است.

این پروژه ملی در ایامی که با گسترش کرونا شاهد فشارهای اقتصادی و تعدیل نیرو هستیم، برای 1400 نفر اشتغا‌‌لزایی به همراه داشته است و 3400 نفر در انجام آن به‌صورت مستقیم نقش ایفا کرده‌اند. همچنین در اجرای آن از توان داخلی در جهت ارائه آخرین تکنولوژی‌های روز تلفن‌همراه به مردم تمامی نقاط کشور استفاده شده است تا اثر تحریم‌ها در این حوزه کاهش یابد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • بابک
    بابک | ۳۰ دی ۱۳۹۹

    *پایان رپورتاژ*

مطالب پیشنهادی