ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

کلادفلر از اتاق انتظار دیجیتال برای مراکز توزیع واکسن کرونا رونمایی کرد

کلادفلر به تازگی یک ابزار جدید معرفی کرده که می‌خواهد توزیع واکسن کرونا را منصفانه‌تر و شفاف‌تر کند. اتاق انتظار دیجیتال این کمپانی بطور رایگان برای سازمان‌های واجد شرایط ارائه می‌شود و راهی برای ثبت‌نام و ...

کلادفلر به تازگی یک ابزار جدید معرفی کرده که می‌خواهد توزیع واکسن کرونا را منصفانه‌تر و شفاف‌تر کند. اتاق انتظار دیجیتال این کمپانی بطور رایگان برای سازمان‌های واجد شرایط ارائه می‌شود و راهی برای ثبت‌نام و دسترسی راحت‌تر به زمان دریافت واکسن در اختیار افراد قرار می‌دهد.

در حال حاضر در برخی کشورها واکسیناسیون برای مقابله با کرونا آغاز شده و در کشورمان هم از بهمن ماه شاهد شروع تزریق واکسن به افراد خواهیم بود. مردم در کشورهای مختلف باید برای دریافت واکسن ثبت نام کنند و سپس منتظر نوبت خود باشند، فرایندی که می‌تواند با مشکلاتی همراه باشد.

حالا کلادفلر با یک ابزار دیجیتال می‌خواهد تا جای ممکن از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. مدیرعامل این کمپانی، «متیو پرینس» درباره این ابزار جدید گفته:

«همسر یکی از مدیران اجرایی کلادفلر در آستین به دنبال ثبت‌نام والدین خود برای برنامه واکسن کووید-۱۹ بود، اما سایت ثبت‌نام کرش می‌کرد و با مشکل مواجه می‌شد. این موضوع باعث شد از شوهر خود سوالی بپرسد: چرا کلادفلر برای کمک به سایت‌های واکسن یک قابلیت برای صف‌بندی نمی‌سازد؟ همین سوال باعث شد شروع به توسعه چنین قابلیتی کنیم که اوایل ماه آینده میلادی منتشر می‌شود.»

کلادفلر

این شرکت با پروژه ابتکاری «تزریق عادلانه» می‌خواهد برای توزیع واکسن به سازمان‌ها کمک کند و پس از مشاهده چنین مشکلاتی تصمیم گرفت زمان و منابع بیشتری برای آن درنظر بگیرد تا چنین قابلیتی را زودتر ارائه کند. پرینس اضافه کرده:

«ما درباره ارائه سریعتر قابلیت اتاق انتظار با تیم صحبت کردیم. اعضای تیم بطور شبانه‌روزی کار می‌کنند چرا که از اهمیت کمک به توزیع واکسن اطلاع دارند. اینکه بتوانیم با تخصص فنی و زیرساخت‌های خود مشکلات گسترده را برطرف کنیم و تاثیرات مثبت داشته باشیم، به تیم ما انگیزه می‌دهد.»

طبق گفته این کمپانی، پیاده‌سازی اتاق انتظار کلادفلر ساده است و سایت‌هایی که بر اساس شبکه تحویل محتوای آن ساخته شده باشند، می‌توانند بدون نیاز به دانش مهندسی یا برنامه‌نویسی به آن مجهز شوند. افراد می‌توانند در این سایت‌ها ثبت نام کرده و تاییدیه دریافت کنند. سازمان‌ها می‌توانند از این ویژگی برای کارهای دیگری مانند زمان تخمینی انتظار و همچنین ارسال هشدارهای اضافه در هنگام نزدیکی به زمان تزریق استفاده کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی