ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

گزارش دیجی‌پی منتشر شد؛ ۲۷۰ هزار کالا به کاربران به صورت قسطی فروخته شد

اپلیکیشن دیجی پی کمتر از دو سال عمر دارد اما توانسته به عنوان بازوی فین‌تکی دیجی‌کالا خودش را در این بازار تثبیت کند و بر اساس گزارشی که منتشر ساخته، به آمار بیش از یک ...

اپلیکیشن دیجی پی کمتر از دو سال عمر دارد اما توانسته به عنوان بازوی فین‌تکی دیجی‌کالا خودش را در این بازار تثبیت کند و بر اساس گزارشی که منتشر ساخته، به آمار بیش از یک میلیون نصب رسیده است. دیجی پی همچنین با قابلیت کش‌بک خود بیش از ۲ میلیارد تومان را به کاربران بازگردانده است و بیش از ۲۷۰ هزار کالا با ارزشی بیش از ۳ هزار میلیارد ریال به کاربران به صورت قسطی فروخته شده است.

دیجی‌پی در گزارشی سالانه که به بازه زمانی نخستین روز دی‌ماه ۹۸ تا پایان آذرماه ۹۹ برمی‌گردد، به ارائه آمار این استارتاپ در بخش‌های پلتفرم خدمات، خدمات پرداخت اعتباری، خدمات پرداخت و کیف پول و همچنین پشتیبانی کاربران و عملیات احراز هویت خود پرداخته است.

دیجی پی در این گزارش اعلام کرده در رتبه ۹۹ الکسا قرار گرفته و بیش از ۴۲۲ هزار ثبت نام برای دریافت اعتبار اقساطی در آن رخ داده است. دیجی پی بیش از یک میلیون بار نصب شده و این میزان نصب یعنی ۹۸.۷ درصد رشد در آمار نصب دیجی پی رخ داده که این موضوع بی‌شک به همکاری این مجموعه با دیجی کالا مرتبط است.

سوپر اپلیکیشن دیجی پی در حال حاضر ۱۶ خدمت گوناگون را عرضه می‌کند و کاربران بیشتر در ساعات اولیه صبح از این خدمات استفاده می‌کنند (ساعت ۸ یا ۹ صبح). بیشترین کاربران دیجی پی افراد ۲۵ تا ۳۴ هستند و نزدیک به ۷۷.۵ درصد کاربران این اپلیکیشن را مردان تشکیل می‌دهند.

مبلغ ۲۸ میلیارد و ۴۹۶ میلیون و ۵۹۹ هزار و ۲۷۰ ریال به کاربران کش بک داده شده که از بین آنها تنها یک کاربر بیش از ۱۱۰ میلیون ریال کش بک از این پلتفرم دریافت کرده است. کش بک از جمله ویژگی‌هایی است که در دیجی پی تعبیه شده و کاربران پس از هر پرداختی در این اپلیکیشن درصدی از مبلغ پرداختی خود را به صورت اعتبار در کیف پول دیجی پی خود دریافت می‌کنند.

بررسی‌های دیجی پی نشان می‌دهد یک کاربر از طریق این اپلیکیشن پرداخت، جریمه‌ای ۵۴ میلیون و ۵۵۰ ریالی که به نظر می‌رسد معادل ۹ ماه جریمه یک خودرو به دلیل نبستن کمربند ایمنی در مسیر تهران-شمال بوده است و کاربری دیگر عوارضی ۳۳۰ میلیون ریالی خود که معادل پرداخت عوارض جاده‌ای ۵ هزار و ۵۰۰ خودرو در عوارضی تهران – پردیس است را پرداخت کرده، که این ارقام به ترتیب عنوان «بیش‌ترین مبلغ پرداخت خلافی وسیله نقلیه» و «بیش‌ترین مبلغ بدهی عوارض جاده‌ای» در دیجی‌پی را به خود اختصاص داده است.

دیجی پی در گزارش خود اعلام کرده بیش از ۲۷۰ هزار کالا را به صورت قسطی به کاربران فروخته است.خرید اقساطی دیجی پی یک میلیون و ۸۶۸ هزار و ۴۲۹ بازدید کننده یکتا داشته که از این تعداد ۴۲۲ هزار و ۱۵۹ کاربر به مرحله ثبت نام رسیده و در نهایت ۲۹ هزار و ۱۰۰ کاربر از دیجی پی اعتبار دریافت کردند. ۲۷۰ هزار کالایی که توسط این جمعیت خریداری شده ارزشی معادل ۳ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال داشته است. دیجی پی در این گزارش اعلام کرده که امکان فروش قسطی دیگر فروشگاه‌های اینترنتی نیز به زودی در این مجموعه امکان پذیر خواهد شد و به نظر می‌رسد این پلتفرم قصد دارد ویژگی لندتکی خود را قدرتمند تر سازد.

دیجی پی گفته که کیف پول این پرداخت یار بیش از پنج میلیون صد هزار تراکنش را تجربه کرده و مبلغی ۱.۹۹۱.۶۹۱.۲۹۱.۰۸۱ ریال در آن ثبت شده است.

همچنین در درگاه پرداخت هوشمند دیجی‌پی که با اتصال هم‌زمان به درگاه پرداخت ۶ شرکت PSP در سال ۲۰۲۰، ۱۷ میلیون و ۷۷۰ هزار و ۳۱۱ تراکنش انجام‌ شده است که بیش‌ترین میزان آن به آذرماه ۹۹ و کم‌ترین آن به دی‌ماه ۹۸ برمی‌گردد. این درحالی‌ست که در مدت یک‌سال از این درگاه بیش از سه میلیون و ۸۰۰ هزار بازگشت وجه معادل ۱۵ هزار و ۶۷ میلیارد و ۸۸۳ میلیون و ۵۳۷ هزار و ۲۰۶ ریال انجام شده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
 • nawiiiid
  nawiiiid | ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

  من پنج ماه پیش اقدام کردم واسه وام همه مدارک و چکمم تایید شد گفتن رفتی تو صف ولی هنوزم بعد از پنج ماه که زنگ میزنم بهشون میگن نهایت تا هفته دیگه درست میشه!!!! گفتن 72 ساعته وام بگیر 72 هزار ساعت دیگم بگذره نمیریزن مشخص نیس فازشون چیه!!!

  • porsesh
   porsesh | ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

   تو این مملکت تنها چیزی که مهم نیس انسانه (و در این مورد شما و میلیون‌ها نفر دیگه کاربر یه کار و کسب)

مطالب پیشنهادی