تجسم گرافیکی از لندروور دیفندر 130؛ یک رقیب کاملا جدی برای لندکروزر

تجسم گرافیکی از لندروور دیفندر 130؛ یک رقیب کاملا جدی برای لندکروزر

آیا لندروور دیفندر ۱۱۰ جدید را بیش از حد کوچک می‌دانید؟ خب بد نیست بدانید که لندروور این روزها به سختی در حال کار بر روی نسخه سه ردیف صندلی دیفندر با کد ۱۳۰ است. شاسی بلندی که احتمالا با ظرفیت حمل ۸ سرنشین عرضه می‌گردد. با این خودرو می‌توان اکثر افراد یک تیم فوتبال را به محل تمرین آنها رساند! تا سال آینده که دیفندر ۱۳۰ به طور رسمی رونمایی شود، می‌توانیم خودمان را با رندرهای گرافیکی آن، سرگرم کنیم.

دیفندر جدید بدون شک، بخش بزرگی از مردم جهان را تحت تاثیر خودش قرار داده است. در حال حاضر، دیفندر ۱۱۰ تنها نسخه قابل خریداری از این خودرو است که در نمایندگی‌های لندروور یافت می‌شود. اما برای آن مشتریانی که به دنبال استفاده خانوادگی‌تر از این خودرو هستند، باید گفت که لندروور در حال آماده سازی نسخه ۱۳۰ از این شاسی بلند آفرودی است.

طبق اسنادی که از داخل کمپانی لندروور منتشر شده، دیفندر ۱۳۰ از سال آینده وارد بازار می‌شود. اخیرا هم لندروور موتورهای V8 و پلاگین هیبریدی را به این خودرو، اضافه کرده است. اما انتظار می‌رود که برای افزایش تنوع، مدل‌های دیگر هم به خانواده دیفندر، وارد شوند. حتی گفته می‌شود که احتمال عرضه نسخه تراک هم وجود دارد. به خصوص که تقاضا برای تراک‌ها و پیکاپ‌ها در شرایط فعلی، بالا رفته است.

مدل ۱۳۰ از همان اتاق دیفندر ۱۱۰ بهره خواهد برد، اما طول شاسی و فاصله محوری آن، افزایش یافته است. این موضوع به کاهش هزینه‌های لندروور در طراحی و تولید هم کمک می‌کند. پیش بینی می‌شود که تمام پیشرانه‌های موجود در مدل کوچکتر، بر روی نسخه ۱۳۰ هم عرضه شوند. به آن معنا که از پیشرانه V8 سوپر شارژ گرفته تا موتور هیبریدی ۴ سیلندر در آن مدل، قابل نصب خواهند بود. لندروور به لطف این تنوع انتخابی که برای مشتریان خود تدارک دیده، موفقیت دیفندر را تضمین کرده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato