تخفیف فوق العاده تویوتا برای تشویق مشتریان به خرید میرای 2021

تخفیف فوق العاده تویوتا برای تشویق مشتریان به خرید میرای 2021

چقدر پیش می‌آید یک خودرو را در بازار ببینید که نسبت به مدل‌های قبلی خود، بهینه سازی شده و بر روی پلت فرم کامل‌تری طراحی شده، اما در عین حال، با کاهش قیمت روبرو بوده است؟ خب همان طور که احتمالا حدس زدید، وقوع چنین اتفاقی غیر ممکن به نظر می‌آید. اما تویوتا میرای خودرویی است که می‌خواهد این غیر ممکن را ممکن کند!

نسل جدید این خودرو، از شاسی یکسان با لکسوس ES که خودرویی لوکس و با کیفیت است، بهره می‌برد. اما در همین حال، قیمت پایه میرای در مقایسه با نسل قدیم، به اندازه ۹,۰۵۰ دلار کاهش یافته است.

در حقیقت تویوتا یک تخفیف بسیار سخاوتمندانه برای خریداران میرای در نظر گرفته است. اگرچه این پیشنهاد محدودیت‌هایی دارد، اما صرفه جویی شما را تا ۲۰,۰۰۰ دلار جلو می‌اندازد. وب سایت CarsDirect گزارش داده که تویوتا در جدیدترین طرح تشویقی پیش فروش خود، تخفیف ویژه‌ای برای خریداران میرای در نظر گرفته است که جای تامل دارد.

همچنین در این طرح، تسهیلات لازم برای خرید میرای به صورت اقساطی تا ۷۲ ماه، فراهم گشته است. در حال حاضر، تویوتا در بازار مهم آمریکا، میرای را فقط در ایالت کالیفرنیا می‌فروشد.

علاوه بر این موضوع، مشوق‌های ایالت کالیفرنیا برای خرید خودروهای پاک، ۴,۵۰۰ دلار دیگر هم از هزینه خرید این خودرو می‌کاهد. به گونه‌ای که قیمت نهایی خودرو برای ساکنان این ایالت، ۲۵,۹۹۵ دلار می‌شود. برای مقایسه، بد نیست بدانید که ارزان‌ترین نسخه تویوتا پریوس در سال ۲۰۲۱ با احتساب تمام مشوق‌ها در کالیفرنیا، قیمت پایه ۲۵,۵۲۰ دلاری دارد.

به عنوان آخرین حربه برای فروش، تویوتا یک کمک هزینه سوخت ۱۵,۰۰۰ دلاری هم برای مالکان میرای در نظر گرفته است. البته این به آن معنا نیست که قیمت نهایی میرای به ۱۰,۹۹۵ دلار می‌رسد، اما قطعا پیشنهادی وسوسه کننده برای مشتریان این خودرو است. تخفیف‌ها و مشوق‌های فعلی تویوتا برای خرید میرای، تا تاریخ سی و یکم ماه مارس امسال، برقرار خواهند بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato