۶۵۰ اسب بخار برای کوچک‌ترین فرزند M POWER؛ معرفی بی ام و M2 CS تیونینگ G-Power

۶۵۰ اسب بخار برای کوچک‌ترین فرزند M POWER؛ معرفی بی ام و M2 CS تیونینگ G-Power

درحالی که بی ام و مشغول کار بر روی نسل جدید سری ۲ و مدل پرچمدار آن یعنی M2 است، تیونر آلمانی G-Power دست به ارائه کیت تقویت ۴ گانه برای نسل فعلی این کوپه جذاب و دوست داشتنی زده است.

کیت اول شامل ارتقا نرم افزاری مجهز به قفل پیچ مرکزی بر روی میل لنگ است. در نتیجه این ارتقا موتور ۳ لیتری دو توربو توانایی تولید ۴۹۳ اسب بخار قدرت و ۶۵۰ نیوتن متر گشتاور را دارد.

کیت دوم شامل ارتقا نرم افزاری ECU و همینطور سیستم اگزوز فلزی است که قدرت موتور را به ۵۳۲ اسب بخار و حداکثر گشتاور را به ۵۸۰ نیوتن متر می‌رساند.

کیت سوم مجهز به داون پایپ اسپرت و فلزی است که حداکثر قدرت را به ۵۶۲ اسب بخار و حداکثر گشتاور را به ۷۲۰ نیوتن متر می‌رساند.

اگر این کیت نیز برای M2 CS شما کافی نیست می‌توانید کیت چهارم شامل سیستم انژکتور و توربوشارژرهای جدید که حداکثر قدرت را به ۶۵۱ اسب بخار و حداکثر گشتاور را به ۸۰۰ نیوتن متر می‌رساند را انتخاب کنید.

در نتیجه این کیت تقویت بی ام و M2 CS شما قدرتی در حد و اندازه یک فراری ۴۸۸ GTB موتور وسط خواهد داشت.

برای دریافت این کیت باید مبلغ ۲۱.۷۸۸ دلار خرج کنید.

G-Power امکان سفارش لاستیک های ۲۰ اینچی در جلو و عقب مجهز به رینگ فورج کاری شده Hurricane RR را به شما می‌دهد.

امکان افزایش حداکثر سرعت خودرو، تغییر نرم افزاری گیربکس، کاور موتور فیبرکربنی و فرمان اسپرت از دیگر تغییراتی است که این تیونر فراهم می‌کند.

G-Power به طور سنتی دست بر روی محصولات M Power بی ام و گذاشته و آنها را با قدرت های بسیار بالا روانه بازار می‌کند.

در سال های اخیر G-Power به ارتقا محصولات مرسدس بنز و AMG نیز علاقه مند شده است و به نوعی تبدیل به تیونر غیر رسمی این دو برند پر طرفدار شده است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato