رولزرویس گوست تیونینگ منصوری با ترکیب رنگ بسیار جذاب معرفی شد

رولزرویس گوست تیونینگ منصوری با ترکیب رنگ بسیار جذاب معرفی شد

منصوری یکی از تیونرهایی است که معمولا به سراغ مدل‌های لوکس و سوپراتومبیل‌ها می‌رود. این تیونر معروف برای پروژه جدید خود نسل جدید رولزرویس گوست را انتخاب کرده و با بازنگری در جزئیات بدنه و کابین، آن را به مدلی زیباتر و هیجان‌انگیزتر تبدیل کرده است.

نسل دوم رولزرویس گوست سال گذشته وارد فاز تولید شده و در حالت استاندارد هم به اندازه کافی اتومبیلی جذاب است. اما منصوری اعتقاد دارد با اعمال تغییرات هر چند خفیف ظاهری، بر زیبایی و جذابیت این سدان اشرافی افزود. با نگاهی به تصاویر منتشر شده از این پروژه احتمالا شما هم با منصوری موافقت خواهید کرد!

رولزرویس گوست تیونینگ منصوری

پروژه جدید منصوری با نام Launch Edition شناخته می‌شود. مثل چند پروژه قبلی، منصوری در این مورد نیز بدنه گوست را به رنگ تماما مشکی درآورده؛ اما رنگ طلایی به کار رفته در قسمت‌هایی مثل جلوپنجره، لوگوها، مرکز رینگ‌های ۲۲ اینچی و همچنین لبه اسپویلر فیبرکربنی موجود روی صندوق عقب، جلوه خاصی به این خودرو بخشیده است.

رولزرویس گوست تیونینگ منصوری

در داخل کابین شاهد ترکیب رنگ مشکی براق با نارنجی هستیم و بخش‌های مختلف چون صندلی‌ها، فرمان، داشبورد و پنل درها دارای پوشش‌هایی از این رنگ گرم و جذاب هستند.

در قسمت فنی، بجز استفاده از سیستم اگزوز اسپرت، ظاهرا تغییر خاص دیگری رخ نداده و موتور بدون تغییر باقی مانده است. البته این موتور ۶.۷۵ لیتری V12 توئین توربو در حالت استاندارد هم به اندازه کافی قدرتمند بوده و می‌تواند ۵۶۳ اسب بخار قدرت و ۸۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید کند. با تکیه بر این موتور، رولزرویس گوست ۲.۵ تنی شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت را در عرض تنها ۴.۶ ثانیه محقق کرده و قادر است به نهایت سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند. این رقم بصورت الکترونیکی محدود شده است.

درباره قیمت پروژه جدید منصوری حرفی به میان نیامده، اما مسلما رقم پرداختی بالاتر از ۳۳۲,۵۰۰ دلاری خواهد بود که رولزرویس برای گوست استاندارد از مشتریان طلب می‌کند.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato