شایعه: سامسونگ با گلکسی زد فولد تب وارد عرصه تبلت‌های تاشو می‌شود

شایعه: سامسونگ با گلکسی زد فولد تب وارد عرصه تبلت‌های تاشو می‌شود

به نظر می‌رسد سامسونگ با معرفی دستگاهی جدید با نام احتمالی گلکسی زد فولد تب، قصد دارد وارد بازار تبلت‌های تاشو شود. بر اساس گزارشی که در این رابطه منتشر شده ممکن است کره‌ای‌ها اوایل سال ۲۰۲۲ این تبلت متفاوت محصول را روانه بازار کند.

طبق گفته این منبع سامسونگ در نظر دارد تا از تبلت جدید خود در رویداد آینده گلکسی که قرار است اواخر تابستان برگزار شود، رونمایی کند. به علاوه این شرکت احتمالا از گوشی‌های تاشو گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ نیز در این رویداد رونمایی خواهند کرد.

پیش از این گفته شده بود که گلکسی زد فولد تب قابلیت دو بار تا شدن را دارد و در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ وارد بازار جهانی خواهد شد. تصویر ارائه شده از این تبلت کاملا شبیه به تلفن مفهومی تاشو و زیگزاگی TCL است که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

سامسونگ پیش از این پتنت مربوط به تولید تبلت‌های تاشو را ارائه کرده بود. پیشتر گفته شده بود کره‌ای‌ها قصد دارند تبلت تاشویی با نمایشگری بزرگتر از تبلت‌های فعلی ۱۱ و ۱۲.۴ اینچی روانه بازار کند. البته هنوز مشخص نیست پتنت سامسونگ در مورد تبلت تاشو به مرحله تولید خواهد رسید یا خیر.

گزارش دیگری عنوان می‌کند که سامسونگ ممکن است این دستگاه را در زمان رونمایی بعدی از گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ معرفی کند. به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها  در حال تصمیم‌گیری در این رابطه هستند. با توجه به اینکه در حال حاضر روند تولید سری نوت از سوی سامسونگ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، سامسونگ ممکن است محصولات آینده خود را به قلم‌ S Pen مجهز کند.

تاکنون خبرهای مختلفی در مورد احتمال به تعویق افتادن زمان رونمایی از نسخه جدید گلکسی زد فلیپ توسط سامسونگ به سال ۲۰۲۲ مطرح شده است و اکنون صحبت از تبلت تاشو می‌شود. این خبر هنوز به صورت رسمی از سوی سامسونگ تایید نشده است. در نهایت باید دید کره‌ای‌ها در آینده چه دستگاه‌های تاشویی را در سال جاری معرفی خواهند کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato