نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ سبک‌تر و مقاوم‌تر خواهند بود

نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ سبک‌تر و مقاوم‌تر خواهند بود

سامسونگ قصد دارد اواخر سال جاری میلادی از دو گوشی هوشمند تاشو جدید گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ رونمایی کند. براساس گزارش‌های منتشر شده از سوی منابع آگاه، به لطف فناوری جدید، نسل بعدی گوشی‌های تاشو سامسونگ از طراحی با استحکام و مقاومت بیشتر و وزن کمتر برخوردار خواهند بود.

سامسونگ علامت تجاری جدیدی را با عنوان «Armor Frame» در تاریخ ۲۴ فروردین ‌ماه ( ۱۳ آوریل) در اروپا، کره جنوبی و ایالات متحده ثبت کرده است. با وجودی که اسناد مربوط به علامت تجاری،‌ اطلاعات زیادی ارائه نمی‌دهد ولی براساس گزارش منتشر شده از سوی «LetsGoDigital» به نظر می‌رسد Armor Frame می‌تواند با فریم گوشی‌های گلکسی زد فلیپ ۳ و گلکسی زد فولد ۳ ارتباط داشته باشد.

این سوال مهم مطرح می‌شود که آیا سامسونگ ممکن است گوشی‌های تاشو بعدی خود را به جای فریم آلومینیومی با فریم تیتانیومی به بازار عرضه کند؟ گوشی‌های تاشو گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد ۲ از فریم آلومینیومی بهره می‌برند که باعث می‌شود گوشی کمی سنگین‌ شود. به علاوه قاب‌های آلومینیومی استحکام و مقاومت پایین‌تری دارند.

این احتمال وجود دارد که سامسونگ موبایل‌های تاشو بعدی خود را با فریمی از جنس کرین یا تیتانیوم به بازار عرضه کند تا ضمن بهره‌مندی از استحکام و مقاومت بالاتر، وزن کمتری نیز داشته باشند.

در مستندات مربوط به علامت تجاری جدید، اشاره‌ای به جنس فریم نشده، اما براساس گمانه زنی‌های موجود احتمال دارد کره‌ای‌ها موبایل‌های جدید را با فریم مقاوم دارای گواهی درجه نظامی عرضه کنند تا مقاومت بالاتری داشته باشند.

در گزارش‌های قبلی در مورد این دو گوشی هوشمند گفته شده بود که احتمالا موبایل‌های جدید تاشو سامسونگ در برابر نفوذ گرد و غبار و آب نیز مقاوم هستند. در حالیکه نسل قبلی از چنین ویژگی برخوردار نبودند.

به علاوه انتظار می‌رود سامسونگ گوشی هوشمند گلکسی زد فولد ۳ را با گلس (UTG) قوی‌تر به بازار عرضه کند تا بتواند هنگام استفاده از قلم S Pen مقاومت لازم را داشته باشد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato