اپلیکیشن My Huawei رسما منتشر شد

اپلیکیشن My Huawei رسما منتشر شد

هواوی به گسترش اکوسیستم موبایل اختصاصی‌اش ادامه می‌دهد و در تازه‌ترین اقدام‌ آن، شاهد انتشار اپلیکیشن My Huawei به عنوان هستیم. این اپ خدمات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به گفته رئیس بخش موبایل هواوی، «کوین هو» اپلیکیشن My Huawei مجموعه‌ای از خدمات ارائه شده در اپلیکیشن‌های مجزا همچون Huawei Club ،Huawei Mobile Services ،Gamer Center و Member Center را ارائه می‌کند که حالا خدمات آن‌ها در یک اپلیکیشن جامع یکپارچه شده‌اند.

اپ My Huawei مدت طولانی در دست آزمایش بوده و حالا با اتمام مرحله آزمایشی بتا، بطور رسمی روی فروشگاه نرم‌افزاری اختصاصی هواوی یعنی AppGallery منتشر شده است. بر اساس توضیحات درج شده در فروشگاه اپ‌گالری، برنامه My Huawei خدماتی نظیر Huawei Mall ،Huawei Academy، تالارهای گفتگو، افزایش مهارت در گیمینگ، پیدا کردن نزدیک‌ترین فروشگاه‌های اطراف، خرید محصولات، یافتن مراکز خدمات پس از فروش و... را در خود جای داده است.

 

هواوی اعلام کرده اپ My Huawei یک هدف ساده اما مهم را دنبال می‌کند و آن دسترسی آسان و سریع کاربر به خدمات باکیفیت است. با این اپلیکیشن دیگر نیاز نیست کاربر چندین اپلیکیشن مجزا را نصب و اجرا کند و بدین ترتیب با تنها یک اپلیکیشن جامع به خدمات موردنظر خود دسترسی دارد که باعث کاهش اشغال رم و فضای ذخیره‌سازی دستگاه می‌شود.

اپلیکیشن My Huawei

این اپ هم‌اکنون در فروشگاه اختصاصی AppGallery در دسترس کاربران قرار دارد. اپ‌گالری به عنوان بخش مهمی از اکوسیستم موبایلی هواوی بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه دارد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato