ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

داتین
تکنولوژی

داتین متخصصان نرم‌افزار را از تمام ایران دعوت به همکاری می‌کند

شرکت داتین که به تازگی رویکرد جذب نیرو از سراسر ایران را در پیش گرفته، از متخصصان نرم‌افزار در سراسر ایران دعوت به همکاری کرد. این شرکت پروژه دورکاری و جذب نیرو از سراسر کشور ...

امین بیگ‌زاده
نوشته شده توسط امین بیگ‌زاده | ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۹

شرکت داتین که به تازگی رویکرد جذب نیرو از سراسر ایران را در پیش گرفته، از متخصصان نرم‌افزار در سراسر ایران دعوت به همکاری کرد.

این شرکت پروژه دورکاری و جذب نیرو از سراسر کشور را زمستان 1399 با تمرکز بر استان خراسان رضوی آغاز کرد و حالا با عبور از محدودیت‌های جغرافیایی، در نظر دارد همه متخصصان نرم‌افزار (برنامه‌نویس، تحلیلگر و آزمونگر) را از تمام ایران دعوت به همکاری کند.

داتین اعلام کرده است که در راستای توسعه بازارهای خود از دو جنبه افزایش مشتریان و توسعه محصولات جدید و فناورانه، افزایش کمی سرمایه انسانی خود را هدف‌گذاری کرده است. این شرکت  قصد دارد در راستای این هدف، تعداد همکاران خود را از 900 نفر به دو هزار نفر تا پایان سال 1403 برساند و گستره جغرافیایی محل سکونت همکاران خود را از شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، اراک و اهواز به تمام ایران توسعه دهد.

در راستای همین تصمیم، دیجیاتو چندی پیش با مدیر سرمایه‌های انسانی داتین مصاحبه‌ای انجام داد. در این مصاحبه «سید حامد حسینی‌نژاد» از دلایل شرکت داتین برای جذب همکار از سراسر کشور سخن گفت و تمرکززدایی از پایتخت و ایجاد فرصت شغلی برای استعدادهای خارج از شهر تهران را یکی از مهم‌ترین آن‌ها عنوان کرد:

«ما رسالت خود و دایره اثرگذاری داتین را چیزی فراتر از آنچه الان هست، می‌بینیم. به همین‌دلیل در بخش سرمایه‌های انسانی هر کاری را برای ایجاد فرصت و جذب افرادی که با وجود توانایی بالا امکان حضور در تهران ندارند، انجام می‌دهیم.»

داتین یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای کامل و جامع بانکی و بیمه‌ای است که تامین سامانه‌های نرم‌افزاری بانک‌های پاسارگاد، سپه، قرض‌الحسنه رسالت، گردشگری و توسعه تعاون و بیمه‌های پاسارگاد، کوثر باران و حکمت را بر عهده دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی