ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

سامسونگ برای نمایشگرهای تاشو نام تجاری S-Foldable را ثبت کرد

انتظار می‌رود سامسونگ امسال نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود را به بازار عرضه کند. غول فناوری کره‌ای حالا برای نمایشگرهای «S-Foldable» درخواست ثبت علامت تجاری کرده که ممکن است با پنل‌های مورد استفاده در گوشی‌ها ...

انتظار می‌رود سامسونگ امسال نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود را به بازار عرضه کند. غول فناوری کره‌ای حالا برای نمایشگرهای «S-Foldable» درخواست ثبت علامت تجاری کرده که ممکن است با پنل‌های مورد استفاده در گوشی‌ها تاشو این شرکت مرتبط باشد.

بر اساس گزارش ارائه شده از سوی LetsGoDigital، سامسونگ برای S-Foldable در دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) و اداره مالکیت معنوی کره (KIPO) درخواست ثبت علامت تجاری کرده است. این موضوع در حالی عنوان شده که این روزها شایعات زیادی درباره عرضه نسل جدید گوشی‌های تاشو سامسونگ یعنی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ به گوش می‌رسد. هرچند طراحی این گوشی‌ها احتمالا شبیه به مدل‌های مشابه قبلی باشد، اما به نظر می‌رسد کره‌ای‌ها در حال کار روی یک دستگاه تاشو جدید با نمایشگر وسیع‌تر هستند.

یکی از جنبه‌های منحصر به فرد نمایشگرهای S-Foldable، طراحی لولای شبیه به حرف Z آن است که نشان می‌دهد در این دستگاه تاشو برای یک نمایشگر، از دو مکانیزم لولا متفاوت استفاده می‌شود، بنابراین چنین محصولی دو بار تا خواهد شد. همچنین حرف S قرار گرفته در این نام تجاری ممکن است به لولای دوگانه آن اشاره داشته باشد.

در این گزارش همچنین به این موضوع اشاره شده که سامسونگ ممکن است از این فناوری در تبلت گلکسی زد فولد استفاده کند و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ از آن رونمایی کند.

پیش از این نیز در اخبار دیگری اشاره شده بود که سامسونگ قصد دارد نسل بعدی دستگاه تاشو خود را به سه نمایشگر و دو لولا مجهز کند. همچنین گزارش دیگری عنوان کرده بود که سامسونگ با معرفی گلکسی زد فولد تب در سه ماهه اول ۲۰۲۲ وارد بازار تبلت‌های تاشو می‌شود. با این حال هنوز برای تایید این اخبار زود است و در حال حاضر برنامه تجاری سامسونگ در مراحل اولیه خود قرار دارد و جزئیات زیادی از آن منتشر نشده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی