ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نوتیفیکیشن‌های حساس را چگونه در اندروید مخفی کنیم؟

لاک اسکرین گوشی یا تبلت شما مانع از دسترسی کاربران به محتوای درون آن می‌شود، با این حال اگر نوتیفیکشنی دریافت کنید، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. البته می‌توانید آن‌ها را پنهان کنید ...

لاک اسکرین گوشی یا تبلت شما مانع از دسترسی کاربران به محتوای درون آن می‌شود، با این حال اگر نوتیفیکشنی دریافت کنید، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. البته می‌توانید آن‌ها را پنهان کنید و در همین راستا نحوه مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس در اندروید را به شما آموزش می‌دهیم.

اندروید به شما اجازه می‌دهد محتوای حساس را در نوتیفیکشن‌های روی لاک اسکرین دستگاه خود مخفی کنید. با فعالسازی چنین ویژگی، نوتیفیکشن‌ها همچنان ظاهر می‌شوند، اما محتوای آن‌ها مخفی خواهد بود.

اینکه چه محتوایی حساس درنظر گرفته می‌شود، بستگی به توسعه‌دهنده اپ دارد. با توجه به این موضوع، تمام برنامه‌ها با محتوای نوتیفیکشن‌ها برخورد یکسانی ندارند.

برای مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس اول از همه باید به بخش تنظیمات بروید. برای اینکار می‌توانید از بالای نمایشگر به سمت پایین سوایپ کنید یا اینکه به صورت عادی به چنین بخشی بروید.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

در تنظیمات به سراغ گزینه Apps & Notifications بگردید و آن را انتخاب کنید.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

حالا گزینه Notifications را لمس کنید.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه Notifications on Lock Screen در برابرتان ظاهر شود. این گزینه را انتخاب کنید.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

اگر می‌خواهید تمام نوتیفیکیشن‌ها را مخفی کنید، گزینه Don't Show Any Notifcations را انتخاب کنید. در این بخش گزینه‌ای برای مخفی کردن گفتگوها و نوتیفیکیشن‌های بی‌صدا هم وجود دارد.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

برای راه‌حل کمتر تهاجمی، گزینه Sensitive Notifications را فعال کنید.

مخفی کردن نوتیفیکیشن‌های حساس

با اینکار، نوتیفیکیشن‌های حساس از لاک اسکرین مخفی می‌شوند، البته دوباره باید به این موضوع اشاره کنیم که تنظیماتی در اختیار شما قرار نمی‌گیرد. در حقیقت این برنامه‌ها هستند که حساسیت داده‌ها را مشخص می‌کنند، بنابراین شاید در برخی کارایی داشته باشند و برای برخی بی‌اثر باشند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی