جانشین وان پلاس نورد N10 با نام احتمالی نورد CE از راه می‌رسد

جانشین وان پلاس نورد N10 با نام احتمالی نورد CE از راه می‌رسد

با وجودی که انتظار می‌رفت جانشین وان پلاس نورد N10‌ با نام احتمالی وان پلاس نورد N1 5G رونمایی شود، اما ظاهرا این شرکت تصمیم گرفته موبایل جدید خود را با نام احتمالی «وان پلاس نورد CE» روانه بازار کند.

وان پلاس برای تنوع بخشی به محصولات خود و به منظور معرفی گوشی‌های مقرون به صرفه و کارآمد، موبایل‌های سری نورد را معرفی کرد.

سال گذشته این شرکت گوشی‌های اقتصادی هوشمند وان پلاس نورد N10 و نورد N100‌ را از این سری معرفی کرد و اکنون نوبت به رونمایی از سومین عضو این خانواده رسیده است. شاید اینطور به نظر برسد که میان رده بعدی با نام وان پلاس نورد N11 باید به بازار عرضه شود،‌ اما اینطور نیست.

پیشتر گفته شده بود که جانشین این دو موبایل با نام وان پلاس نورد N1 5G روانه بازار خواهد شد. اما آخرین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از سوی یکی از منابع موثق حوزه فناوری با حساب کاربری «Max Jambor»، جانشین وان پلاس N10 با نام دیگری یعنی وان پلاس نورد CE در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

معمولا این شرکت حدود یک یا دو ماه قبل از رونمایی از موبایل‌های‌ جدیدش، نام تجاری آنها را تعیین و نهایی می‌‌کند. اما ظاهرا این بار وان پلاس تصمیم گرفته روال دیگری را در پیش بگیرد و با وجودی که قبلا گفته شده بود موبایل بعدی این شرکت با نام وان پلاس نورد N1 5G عرضه می‌شود، اما اکنون نام دستگاه بعدی تغییر خواهد کرد.

گفتنی است منبع آگاه مذکور، به غیر از اشاره به نام دستگاه جدید، اطلاعاتی در مورد مشخصات احتمالی آن به اشتراک نگذاشته است.

به نظر می‌رسد وان پلاس قصد دارد گوشی هوشمند جدید را رونمایی کند. در نهایت باید دید این شرکت موبایل بعدی خود را با چه مشخصات و نامی در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato