ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نمایشگاه الکامپ تیر ماه و به صورت حضوری برگزار خواهد شد

عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از برگزاری نمایشگاه الکامپ در سال ۱۴۰۰ به صورت حضوری و کامل خبر داد. این رویداد اواسط تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار ...

عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران از برگزاری نمایشگاه الکامپ در سال ۱۴۰۰ به صورت حضوری و کامل خبر داد. این رویداد اواسط تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش دیجیاتو، «آزاد معروفی» عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران امروز در یک نشست خبری گفت که در صورت مناسب بودن شرایط و نبود پیک‌های کرونایی، نمایشگاه الکامپ به صورت حضوری برگزار می‌گردد. او در این باره تصریح کرد: «نمایشگاه الکامپ تیر ماه هر سال برگزار می‌شد و امسال به پایان خرداد ماه منتقل شده بود. اما با صحبت‌هایی که اخیرا انجام شده، قرار است الکامپ ۱۴۰۰ اواسط تیر ماه، در فضای نمایشگاهی و به شکل حضوری برگزار گردد. البته ممکن است شرایط کرونایی اجازه این کار را ندهد که در این صورت نمایشگاه برگزار نشده و این موضوع اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

معروفی در ادامه صحبت‌های خود به این موضوع تأکید کرد که الکامپ امسال در فضای نمایشگاهی خواهد بود و در ابعاد کامل برگزار خواهد شد. همچنین او ابراز امیدواری کرد که با وجود تغییر شرایط، همچنان بتوان این نمایشگاه را با شکوه سال‌های گذشته برگزار نمود.

اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته نمایشگاه الکامپ به دلیل شیوع کرونا لغو شد و فقط «الکام استارز» به عنوان بخش کوچکی از این نمایشگاه، آن هم نه به صورت حضوری بلکه به صورت آنلاین برگزار گردید. این در حالی بود که سال گذشته چندین بار اعلام شد که نمایشگاه به صورت حضوری برگزار می‌گردد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که آیا محدودیت‌های کرونایی اجازه می‌دهند که بزرگ‌ترین رویداد حوزه فناوری و ارتباطات کشور، امسال برگزار شود یا خیر.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی