ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

همراه اول نشان روابط عمومی
تکنولوژی

همراه اول نشان روابط عمومی هوشمند و سایبر را دریافت کرد

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه مصادف با «‌روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی» هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور بزرگان، صاحب نظران و فعالان این صنعت برگزار و از برگزیدگان روابط ...

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه مصادف با «‌روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی» هشتمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور بزرگان، صاحب نظران و فعالان این صنعت برگزار و از برگزیدگان روابط عمومی ایران در بخش‌ها و سطوح مختلف تجلیل شد.

هیئت داوران این جشنواره، با توجه به ارزیابی‌های انجام شده از میان تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های فعال،  نشان‌های «ستاره ملی روابط عمومی» و «ستاره طلایی روابط عمومی» را به علت عملکرد خوب در ابعاد «هوشمند و سایبر» به همراه اول اعطا کرد.

در بخش نهایی و اصلی معرفی ستارگان روابط عمومی ایران که فرصتی برای تبیین توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روابط عمومی‌های فعال کشور و تجلیل از فعالان آن است، همراه اول در دور جوایز تخصصی موفق به دریافت نشان ستاره طلایی روابط عمومی در حوزه‌های هوشمند و سایبر شد.

گفتنی است «فیلیپ بورمانس» رییس انجمن بین المللی روابط عمومی هم که به شکل ویدیو کنفرانس به ایراد سخنرانی در این مراسم پرداخت، ضمن اشاره بر چالش‌های پیش پای حوزه روابط عمومی بر استفاده هر چه بیشتر و هوشمندانه‌تر از تکنولوژی‌های ارتباطی تأکید کرد.

وی ارتباطات شفاف و با احترام را مناسب اساس تفاهم انسانی دانست و گفت: ما باید ضمن پیروی از اصول علمی در روابط عمومی‌ها، به دنبال ایجاد تغییرات مثبت هر چند کوچک باشیم که برای این مهم نیازمند حرکت به سمت استفاده از تکنولوژی‌های جدید ارتباطی نظیر اتوماسیون و هوش مصنوعی هستیم.

«علی ربیعی» دستیار رییس جمهور هم در این مراسم به شکل ویدیو کنفرانس حاضر به سخنرانی شد و از اهمیت مواردی نظیر بهره‌برداری از فضای مجازی در امر فعالیت‌های روابط عمومی برای حرکت به سمت نوعی روابط عمومی نوری شد.

خانه روابط عمومی ایران هم در بخشی از بیانیه پایانی خود، ضمن اشاره به برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری ضمن دعوت از مردم برای حضور پرشور در امر انتخابات از دولت آینده خواستار برداشتن گام‌های بلند و عزم جدی در زمینه تقویت جایگاه روابط عمومی و برداشتن موانع در ایجاد آگاهی در میان مردم شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • itookan
    itookan | ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

    این همراه اول و ایرانسل در رقابت با کی اینقدر مدال و نشان میگیرن!

مطالب پیشنهادی