جهرمی: بسته‌های اینترنت رایگان در ایام انتخابات در اختیار مردم قرار می‌گیرد

جهرمی: بسته‌های اینترنت رایگان در ایام انتخابات در اختیار مردم قرار می‌گیرد

دقایقی پیش وزیر ارتباطات در حساب توییتری خود از ارائه بسته‌های اینترنت رایگان به عموم مردم برای ترویج تبلیغات انتخاباتی خبر داد.

«محمد جواد آذری جهرمی» با ارسال توییتی اعلام کرد که با تجویز و تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری «محمدباقر نوبخت» رییس سازمان برنامه و بودجه، به زودی برای ترویج تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی در عوض تجمعات خیابانی و میدانی بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان در اختیار همه مردم ایران قرار خواهد گرفت. 

بسته‌های اینترنت رایگان

گفتنی است که اقدام این چنینی، برای نخستین بار است که در کشور اتفاق می‌افتد. با این بسته‌های رایگان اینترنتی، مردم می‌توانند برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری را بدون هزینه دنبال کرده و ضمنا نیاز به مراجعه حضوری به ستادها و تجمعات را کاهش بدهند.

همچنین وزیر ارتباطات چندی پیش در یک کنفرانس زنده اعلام کرده بود که در کنار مردم، وزارت ارتباطات به نامزدهای ریاست جمهوری و ستادهای آنها نیز بسته‌های ویژه‌ای برای کمک به تبلیغات انتخاباتی ارائه می‌کند.

آذری جهرمی اعلام جزئیات بیشتر درباره این تصمیم را به آینده موکول کرده است. بنابراین هنوز مشخص نیست که این بسته چه ماهیتی دارد، آیا برای استفاده از اینترنت ثابت طراحی شده یا در اپراتورهای همراه هم ارائه می‌شود. همچنین این موضوع نیز اعلام نشده که آیا این بسته برای استفاده از یک سری پلتفرم‌های خاص (مثلا پیام‌رسان‌ها) است یا برای کلیه پلتفرم‌های اینترنتی به صورت رایگان قابل استفاده است.

با این حساب، تا این لحظه هنوز جزئیات این موضوع مشخص نشده است. دیجیاتو به محض انتشار این جزئیات شما را در اخبار بعدی در جریان خواهد گذاشت.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato