تپسی کاربرانش را با تخفیف به مراکز واکسیناسیون می رساند

تپسی کاربرانش را با تخفیف به مراکز واکسیناسیون می رساند

تپسی اعلام کرده که کاربرانش می‌توانند با دریافت تخفیفات ویژه از این سرویس درخواست خودرو کرده و خود را به مراکز رسمی واکسیناسیون در سراسر کشور برسانند. این اقدام همزمان با آغاز واکسیناسیون عمومی علیه کووید-۱۹ با اولویت سالمندان آغاز شده است.

رفت و آمد در فضاهای عمومی به ویژه برای سالمندان و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای و پر ریسک یکی از دغدغه‌های جدی دوران شیوع کرونا است. در همین رابطه هم استفاده از وسایل نقلیه عمومی پر جمعیت مثل مترو و اتوبوس، شانس ابتلا به کرونا در این افراد را بالا می‌برد. در نتیجه استفاده از تاکسی‌های اینترنتی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک راه‌حل مناسب برای این افراد به شمار می‌رود.

در روزهای گذشته، واکسیناسیون عمومی کرونا با اولویت سالمندان در مراکز واکسیناسیون آغاز شده و در همین راستا تپسی برای تسهیل مراجعه به مراکز واکسیناسیون، یک تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

در گام اول، از ۸ خرداد به مدت یک هفته مسافران تپسی در شهرهای تهران، مشهد، کرج و اصفهان می‌توانند با وارد کردن کد VAKSAN در بخش «کد هدیه و تخفیف» از بین مراکز منتخب واکسیناسیون که روی نقشه نشانه‌گذاری شده‌اند، مرکز مورد نظرشان را به عنوان مقصد انتخاب کنند. با استفاده از این کد، ۶۰ درصد تخفیف تا سقف ۱۰ هزار تومان به مسافران تپسی تعلق خواهد گرفت.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato