ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

الکامپ 1400
تکنولوژی

زمان ثبت نام و برگزاری الکامپ 1400 مشخص شد

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از تاریخ 18 تا 21 تیرماه 1400  به صورت حضوری برگزار خواهد شد. همچنین متقاضیان جهت ثبت نام و حضور در این نمایشگاه ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۳

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ توسط سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از تاریخ 18 تا 21 تیرماه 1400  به صورت حضوری برگزار خواهد شد. همچنین متقاضیان جهت ثبت نام و حضور در این نمایشگاه می‌توانند از روز چهارشنبه، ۱۲ خرداد ماه اقدام کنند.

به گفته «آزاد معروفی» عضو هیات مدیره سازمان نصر تهران، در صورت مناسب بودن شرایط و نبود پیک‌های کرونایی، نمایشگاه الکامپ امسال به صورت حضوری برگزار می‌گردد. البته ممکن است شرایط کرونایی اجازه این کار را ندهد که در این صورت نمایشگاه برگزار نشده و این موضوع نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه همانند سال‌های گذشته متقاضیانی که به کمتر از 80 مترمربع فضای نمایشگاهی نیاز دارند،‌ بعد از ثبت نام در سایت الکامپ می‌توانند با پرداخت هزینه‌های مرتبط تا ظرف ۴۸ ساعت، ثبت نام خود را قطعی کنند. متقاضیان بیش از این متراژ نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد. این گروه نیز پس از تعیین مکان، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی کنند.

سازمان‌ها و نهادهای دولتی متقاضی حضور در نمایشگاه الکامپ، همانند بخش خصوصی می‌توانند با مراجعه به سایت، ثبت نام خود را انجام دهند که پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

گفتنی است نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰ در تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود و ثبت نام در این نمایشگاه یک مرحله‌ای و قطعی است.

الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد آینده بهتر برگزار خواهد شد و بهداشت آنلاین، آموزش الکترونیک، بانکداری الکترونیک و خدمات دولت در بستر شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه است.

الکامپ 1400

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به سایت الکامپ مراجعه کنند.

سال گذشته نمایشگاه الکامپ به علت شیوع ویروس کووید 19 لغو و «الکام استارز» به عنوان بخش کوچکی از این نمایشگاه به صورت آنلاین برگزار شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی