ریلمی تا سال آینده روی توسعه بیش از ۲۰ مدل گوشی ۵G کار می‌کند

ریلمی تا سال آینده روی توسعه بیش از ۲۰ مدل گوشی ۵G کار می‌کند

ریلمی، سرمایه گذاری حدود ۳۰۰ میلیون دلاری را برای تولید محصولات ۵G طی دو سال آینده اختصاص می‌دهد و احتمالا تا پایان ۲۰۲۲ بیش از ۲۰ مدل موبایل ۵G به بازار عرضه خواهد کرد.

شرکت چینی ریلمی در آستانه سه سالگی خود ضمن برگزاری اجلاس ۵G با مشارکت انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار (GSMA)، کوالکام و موسسه تحقیقاتی کانترپوینت، هدف خود را دستیابی به ۱۰۰ میلیون کاربر فعال شبکه ۵G موبایل تا سال ۲۰۲۴ و افزایش عرضه محصولات ۵G  با رشد ۷۰ درصد در اوایل سال آینده اعلام کرد.

«ماداوث شت» مدیر عامل بخش هند و اروپا ریلمی در سخنرانی خود عنوان می‌کند:

«ما معتقد هستیم که در عصر شبکه ۵G، کمک به پذیرش سریع‌تر این فناوری یکی از ماموریت‌های اصلی برای ریلمی محسوب می‌شود. ما با توجه نشان دادن به نیاز‌های مصرف‌کنندگان، روی آوردن به خلاقیت و نوآوری‌ در محصولات و کمک به ساخت اکوسیستم ۵G گسترده‌تر با شرکای خود، به محبوبیت این شبکه کمک خواهیم کرد.»

ریلمی

عرضه گوشی‌های ۵G جدید و مقرون‌به‌صرفه همچنان مورد توجه این برند خواهد بود و آن‌ها قصد دارند در سال‌های آینده گوشی‌های خود را با قیمت مناسب‌تری به بازار عرضه کنند. این شرکت چینی همچنین قصد دارد دو مدل جدید از سری GT با ویژگی‌های گوشی‌های پرچمدار را به بازار عرضه کند.

در همین رابطه، مدیر عامل شرکت چینی در جریان اجلاس روز گذشته فاش کرد که این برند قصد دارد تا پایان سال آینده یعنی ۲۰۲۲ موبایل ۵G با قیمتی کمتر از ۱۳۷ دلار عرضه کند. این موضوع ممکن است در نگاه اول کمی بلند‌پروازانه به نظر برسد اما با توجه به اینکه گوشی ریلمی ۸ ۵G این شرکت هم اکنون با قیمت حدود ۲۰۰ دلار به فروش می‌رسد، انجام آن کاملا محتمل است.

ریلمی حداکثر ۹۰ درصد از منابع تحقیق و توسعه در دسترس خود را با سرمایه گذاری حدود ۳۰۰ میلیون دلاری طی دو سال آینده برای تولید محصولات ۵G اختصاص خواهد داد و هفت مرکز تحقیق و توسعه ۵G در سراسر آسیا، اروپا، آفریقا و آمریکای جنوبی ایجاد خواهد کرد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato