ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مستند دیجیاتو: پروژه مخوف سفر در زمان CIA واقعیست؟

اگر یک ماشین زمان در اختیارمان قرار گیرد با انتخاب سختی مواجه می‌شویم. سفر در زمان همیشه یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای انسان بوده. ویدیوهای زیادی در سرتاسر اینترنت وجود دارد که با زیر ذره‌بین گذاشتن تصاویر یا ویدیوهای قدیمی تلاش می‌کنند مدارکی مبنی بر اشخاصی که توانسته‌اند این کار را انجام دهند پیدا کنند. برخی از نشانه‌هایی که در این ویدیوها یا تصاویر می‌بینیم واقعا شک برانگیزند. طوری که باعث می‌شوند باور کنیم شاید سفر در زمان امکان‌پذیر است و برخی قبلا این کار را انجام داده‌اند.

تماشای ویدیو از آپارات:

تماشای ویدیو از یوتیوب:

شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهند CIA یک عملیات مخفی را برای تحقق رویای سفر در زمان آغاز کرده. این پروژه سال‌ها پیش و با استفاده از بچه‌هایی که قدرت‌هایی خاص دارند جریان داشت. از تئوری‌های مربوط به همین عملیات CIA که با نام «عملیات مونتاک» شناخته می‌شود برای ساخت سریال Stranger Things استفاده شده. نکته جالب اینجاست که برخی از اطلاعات موجود در این شواهد به طرز عجیبی با واقعیت همخوانی دارند. اما از طرفی بسیاری از محقق‌ها این فرضیه یا کاملا تخیلی و دور از ذهن می‌دانند.

طبق گفته‌های دو مرد که با استفاده از هیپنوتیزم درمانی توانسته‌اند بخشی از خاطرات کودکیشان را به یاد بیاورند جزیره Long در نیویورک محل وقوع این آزمایش بوده. در اعماق زمین آزمایشگاه‌هایی وجود داشته که در آن‌ها کودکانی با قدرت‌های خاص را برای انجام کارهای مختلف تعلیم می‌دانند. اما آیا این تئوری واقعیست؟ با مستند دیجیاتو همراه باشید.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
دیجیاتو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.