کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۲۱ سامسونگ احتمالا به صورت حضوری برگزار می‌شود

کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۲۱ سامسونگ احتمالا به صورت حضوری برگزار می‌شود

کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۲۱ سامسونگ احتمالا به صورت حضوری برگزار می‌شود

از آخرین رویداد حضوری سامسونگ زمان زیادی می‌گذرد. در حقیقت معرفی گوشی گلکسی S20 و گلکسی زد فلیپ در اواخر سال ۱۳۹۸ آخرین رویداد حضوری این شرکت بود و از آن زمان تاکنون رویدادهای این غول فناوری مستقر در کره جنوبی به صورت مجازی انجام شده‌اند. اما با افزایش روند واکسیناسیون در جهان و کاهش محدودیت‌های سفر، به نظر می‌رسد سامسونگ سرانجام مایل به برگزاری رویدادهای حضوری است.

کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ (SDC) به طور معمول در اواخر سال برگزار می‌شود. با این حال گزارشی از کره جنوبی عنوان می‌کند که سامسونگ در حال بررسی برگزاری حضوری کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۲۱ خود در ماه اکتبر یا نوامبر (مهر تا آذر ماه) سال جاری است. علاوه بر این، گفته می‌شود که سامسونگ در صورت تغییر شرایط کرونا گزینه‌های آنلاین را زیر نظر دارد.

SDC به هیچ وجه رویداد کوچکی محسوب نمی‌شود و سالانه هزاران توسعه‌دهنده از سراسر جهان در آن حضور دارند. حتی در کنفرانس سال ۲۰۱۹ سامسونگ حدود پنج هزار نفر شرکت داشته‌اند. بدون شک برگزاری رویدادی به این بزرگی در شرایط فعلی جهان یک چالش بزرگ محسوب می‌شود.

سامسونگ

کنفرانس توسعه‌دهندگان سامسونگ سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد. همچنین از اواخر سال ۱۳۹۸ تاکنون تمام گوشی‌های موبایل این شرکت به صورت کاملا مجازی رونمایی شده‌اند. حتی گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ که در آینده روانه بازار خواهند شد نیز به صورت مجازی معرفی خواهند شد و احتمال بسیار کمی وجود دارد که شاهد رونمایی حضوری از این دستگاه‌ها باشیم.

این امر با وجود این واقعیت که سامسونگ تصمیم به عدم حضور در کنگره جهانی موبایل (MWC 2021) بارسلونا گرفته است، بیشتر تقویت می‌شود. حتی زمان برگزاری سنتی MWC 2021 نیز تا اواخر ماه جاری میلادی به تعویق افتاده است تا کمی شرایط کووید-۱۹ بهبود پیدا کند.

با این وجود می‌توان گفت که رویداد‌های سامسونگ نیز در نهایت ممکن است به فرمت اصلی خود برگردند. علاوه بر این، نمایشگاه بین‌المللی CES سال ۲۰۲۲ نیز به صورت حضوری و آنلاین در دی ماه امسال برگزار خواهد شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل