ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

لندین
کسب و کار

لندین با هدف توسعه بازار و محصول از اسمارت‌آپ سرمایه جذب کرد

استارتاپ «لندین» که در زمینه ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود) به کسب‌وکارها خدمات ارائه می‌کند موفق به جذب سرمایه از اسمارت‌آپ شد. این مجموعه تصمیم دارد با سرمایه‌ای که در این راند جذب کرده است ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۳

استارتاپ «لندین» که در زمینه ساخت لندینگ پیج (صفحه فرود) به کسب‌وکارها خدمات ارائه می‌کند موفق به جذب سرمایه از اسمارت‌آپ شد. این مجموعه تصمیم دارد با سرمایه‌ای که در این راند جذب کرده است بازار و محصول خود را توسعه دهد.

لندین یک سرویس ساخت لندینگ پیج است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند بدون دانش فنی و در زمانی کوتاه یک لندینگ پیج حرفه‌ای برای خود بسازند. داستان راه‌اندازی این استارتاپ به اردیبهشت 98 باز می‌گردد. «مهدی ظهیری» یکی از هم بنیان‌گذاران لندین، پس از شکست در دو استارتاپ اولی خود تصمیم می‌گیرد برای کسب تجربه و یادگیری به سراغ کسب‌وکارهای بزرگتری همچون فینووا و لندو برود.

آنطور که ظهیری می‌گوید او در این دوران به شناخت از نیازهای واقعی کسب‌وکارها می‌رسد و متوجه می‌شود طراحی لندینگ پیج حرفه‌ای برای راه‌اندازی کمپین‌های دیجیتالی یکی از چالش‌های همیشگی کسب‌وکارها است. از همین روی برای حل این چالش به سراغ راه‌اندازی لندین می‌رود و «قادر صادقی» و «احمد یزدانی» با او همراه می‌شوند تا با ارائه سرویس به کسب‌وکارها، آن‌ها را در ساخت لندینگ پیجی با کمترین هزینه و زمان و بدون دانش فنی یاری کنند.

این استارتاپ با جذب سرمایه‌ای که از شرکت سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ در این راند داشته به دنبال توسعه بازار و محصول خود است. بنیان‌گذاران لندین، خوش‌نامی اسمارت‌آپ در زمینه سرمایه‌گذاری و برخورداری از شبکه‌ای از افراد با تجربه در حوزه‌های مختلف را از جمله دلایل انتخاب این شرکت می‌دانند:

«آن‌ها به صورت هوشمندانه سرمایه‌گذاری می‌کنند و کسب و کارهایی که تا کنون بر روی آنها سرمایه‌گذاری کردند به رشد مناسبی دست یافتند.»

تیم سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ نیز در اشاره به مهم‌ترین دلایلی که روی لندین سرمایه‌گذاری کرده است می‌گوید تیم کاری مناسب، تجربه تیم در توسعه محصول و بازار رو به رشد این حوزه از اصلی‌ترین دلایل سرمایه‌گذاری روی این استارتاپ است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی