گزارش عملکرد سه ماهه رایتل منتشر شد: سبقت شاخص‌های عملکردی 1400 از سال 99

گزارش عملکرد سه ماهه رایتل منتشر شد: سبقت شاخص‌های عملکردی 1400 از سال 99

گزارش عملکرد سه ماهه رایتل منتشر شد: سبقت شاخص‌های عملکردی 1400 از سال 99

شرکت خدمات ارتباطی رایتل در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۰ توانسته رکوردهای تازه‌ای در شاخص‌های اصلی عملکرد خود به ثبت رساند که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش ۵۹ درصدی مصرف اینترنت همراه و رشد ۷۱ درصدی جذب مشترکین جدید طی بهار امسال در مقایسه با سه ماه ابتدایی سال گذشته اشاره کرد.

این اپراتور تلفن همراه گزارشی از عملکرد سه ماهه خود در بهار ۱۴۰۰ منتشر کرده است که نشان از رشدهای قابل توجه در بخش‌های مختلف دارد که حاکی از تداوم روند رشد پایدار آن‌ها در ادامه مسیر ۲ سال گذشته است.

رایتل در گزارش خود به مسیر ترسیم شده از سال ۹۸ و با حضور مدیرعامل جدید، «یاسر رضاخواه»، اشاره کرده و می‌گوید تدوین استراتژی بهبود مستمر در بخش فنی و زیرساختی، تکیه بر مولفه‌هایی چون بهینه‌سازی و افزایش ظرفیت، ارتقای کیفیت و بهره‌وری شبکه ارتباطی و پیاده‌سازی مدیریت یکپارچه برای تسریع و تسهیل اجرای پروژه‌ها، منجر به خلق ارزش پایدار در این اپراتور شناخته شده تلفن همراه کشور شده است.

سال ۹۸، اولین سال سودآوری رایتل بود. اگرچه در انتهای این سال شاهد شیوع پاندمی کرونا در جهان و ایران بودیم اما به نظر می‌رسد این سودآوری برای رایتل باز هم در سال ۹۹ تداوم داشته است. گزارش رایتل خبر از این می‌دهد که این روند رشد اما به این سال ختم نشده و در سه ماهه اول ۱۴۰۰ نیز در مقایسه با سال گذشته، شاهد جهش درآمد و سودآوری رایتل هستیم.

این اپراتور در گزارش خود می‌گوید مستندات سودآوری خود را پس از تایید صورت‌های مالی شرکت توسط سازمان حسابرسی، منتشر خواهد کرد.

به گفته رایتل، درآمد خدمات در بهار ۱۴۰۰ نسبت به بهار ۹۹ با افزایش ۳۸ درصدی همراه بوده و این درآمد در بخش اینترنت همراه نیز، رشد ۴۴ درصدی نسبت به مدت مشابه را ثبت کرده است.

این اپراتور همراه توانسته در سه ماهه ابتدایی سال، با ارائه بسته‌ها و مشوق‌های بسیار، مشترکین خود را به سمت مصرف اینترنت همراه سوق دهد و از این حیث در مقایسه با بهار ۹۹، شاهد افزایش ۵۹ درصدی مصرف اینترنت همراه توسط کاربران رایتل هستیم.

یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها برای اپراتورها، جذب مشترکین جدید است که گزارش عملکرد رایتل در بهار امسال نشان از رشد ۷۱ درصدی این شاخص نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد که نتیجه آن افزایش سهم بازار این اپراتور است.

این شرکت خدمات ارتباطی در شاخص مشترکین فعال ماهانه و سه ماهه، ۲۳ درصد نسبت به مشترکین فعال مدت مشابه رشد داشته است. این در حالی است که مقایسه سه ماهه نخست امسال با مدت مشابه سال ۹۸ در بسیاری از شاخص‌ها از ۱۰۰درصد هم عبور کرده است.

رایتل در بخش پایانی گزارش می‌گوید با کسب ۵ میلیون مشترک فعال سه ماهه در پایان خرداد امسال، موفق به رشد سهم بازار خود شده است که این مهم در ایام شیوع کرونا و تحریم‌ها به دست تحقق یافته است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل