ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

افشای تصاویر قاب آیفون ۱۳ پرو که از افزایش چشمگیر ابعاد ماژول دوربین خبر می‌دهد

حساب کاربری «UnclePanPan» در شبکه اجتماعی ویبو چین تصویری منتسب به قاب آیفون ۱۳ پرو را به اشتراک گذاشته که برای آیفون ۱۲ پرو مورد استفاده قرار گرفته و ابعاد بزرگ‌تر ماژول دوربین را تایید ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۵ تیر ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۵

حساب کاربری «UnclePanPan» در شبکه اجتماعی ویبو چین تصویری منتسب به قاب آیفون ۱۳ پرو را به اشتراک گذاشته که برای آیفون ۱۲ پرو مورد استفاده قرار گرفته و ابعاد بزرگ‌تر ماژول دوربین را تایید می‌‌کند.

با توجه به عکس به اشتراک گذاشته شده کاربران می‌توانند تصویری از ابعاد بزرگ ماژول دوربین نسل جدید آیفون اپل داشته باشند. لازم به ذکر است که حساب کاربری DuanRui نیز در توییتر عکس قاب آیفون ۱۳ پرو را بازنشر کرده و در توییت مربوط به آن به این نکته اشاره کرده که این تصویر در ابتدا برای آیفون ۱۳ پرو مکس درنظر گرفته شده بود اما ظاهرا مدل پرو را نشان می‌دهد. همین حساب تصاویری از قاب مدل پرو مکس هم منتشر کرده که از اختلاف کمتر ابعاد ماژول دوربین خبر می‌دهد.

آیفون ۱۳ پرو
قاب آیفون ۱۳ پرو در آیفون ۱۲ پرو

در اخبار غیررسمی گفته شده بود که اپل احتمالا نسل جدید گوشی‌های آیفون خود را با ضخامت در حد یک میلی‌متر بزرگ‌تر از نسل قبلی در دسترس کاربران قرار می‌دهد. این احتمال وجود دارد که ابعاد ماژول بزرگ‌تر دوربین نیز به دلیل بهره‌مندی احتمالی آیفون‌ جدید به فناوری تثبیت تصویر سنسور شیفت و بهبود قابلیت‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس مربوط شود.

قاب آیفون ۱۳ پرو مکس در آیفون ۱۲ پرو مکس

هفته گذشته تصاویری از ماکت ماکت آیفون ۱۳ منتشر شد که طراحی پنل پشتی آن را به نمایش می‌گذاشت. این عکس‌ها ضمن به نمایش گذاشتن چیدمان مورب لنز دوربین‌ها روی پنل پشتی، نشان می‌دهد که بیرون زدگی دوربین‌ها در این مدل کمی بیشتر از نسل قبلی است و ضخامت دستگاه هم ظاهرا به اندازه جزئی افزایش پیدا می‌کند.

با توجه به اختلاف ابعاد ماژول دوربین در مدل‌های پرو آیفون‌های اپل، انتظار می‌رود با افزایش قابل قبولی کیفیت دوربین در مدل ۲۰۲۱ باشیم، هرچند هنوز برای اظهارنظر قطعی در این زمینه زود است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی