ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

پی‌پل‌ در بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی مرتبط با رمزارزها نیرو استخدام می‌کند

همزمان با رشد صنعت بلاکچین و توجه جهانی به رمزارزها، پی‌پل‌ غول ارائه دهنده خدمات پرداخت در جهان نیز با هدف حضور پر‌رنگ‌تر در این بازار،‌ در بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی مرتبط با این ...

در دیجیاتو ثبت‌نام کنید

جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.

عضویت در دیجیاتو

همزمان با رشد صنعت بلاکچین و توجه جهانی به رمزارزها، پی‌پل‌ غول ارائه دهنده خدمات پرداخت در جهان نیز با هدف حضور پر‌رنگ‌تر در این بازار،‌ در بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی مرتبط با این حوزه نیرو استخدام می‌کند.

«دن شولمن»، مدیرعامل پی‌پل‌ ضمن اشاره به روند رو به رشد بازار رمزارزها، از برنامه‌های توسعه‌ای شرکت برای حضور قوی‌تر در بازار ارزهای دیجیتال خبر داده. وی ضمن ابراز خوشحالی از شتاب حرکت این حوزه اضافه کرد که با توجه به وضعیت بازار رمزارزها،‌ بدیهی است که این شرکت نیز به افزایش قابلیت‌ها و پتانسیل‌های موجود می‌اندیشد و در همین راستا برنامه‌هایی را دنبال می‌کند.

این شرکت در حال آماده سازی بیش از ۱۰۰ موقعیت شغلی مرتبط با این صنعت است تا بتواند خدمات خود را در این حوزه توسعه دهد. با توجه به اطلاعیه منتشر شده در وب‌سایت پی‌پل ،‌حداقل ۱۰۲ فرصت شغلی مربوط به رمزارزها و فناوری بلاکچین در موقعیت‌های شغلی اضافه شده و این شرکت درصدد استخدام نیروی کارآمد در این زمینه است.

پی‌پل‌

از بین ۱۰۲ ردیف شغلی، اکثر آنها مربوط به ایالات متحده هستند ولی در بین ردیف‌های استخدامی جذب نیرو برای دفاتر ایرلند، سنگاپور،‌ هنگ کنگ و گواتمالا نیز دیده می‌شود.

در ایالات متحده آمریکا، ۲۲ ردیف شغلی در کالیفرنیا،‌ ۱۶ فرصت شغلی در نیویورک، ۱۳ ردیف شغلی در تگزاس،‌ ۹ فرصت شغلی در آریزونا، ۸ مورد در ایلینوی و چند ایالت دیگر هر کدام کمتر از پنج فرصت شغلی در نظر گرفته شده است.

این موقعیت‌های شغلی شامل مدیریت مهندسی رمزارزها،‌ مدیر برنامه، مدیر استراتژی و مدیر تجزیه و تحلیل AML بلاکچین تا محقق، مدیر اجرایی،‌ متخصص تحقیقات رمزارز، مدیر گزارش مالیات رمزارزها و مدیر حقوقی در این حوزه می‌شود.

این نخستین باری نیست که مدیرعامل پی‌پل در مورد برنامه‌های توسعه ای این شرکت در حوزه رمزارزها توضیح می‌دهد و پیش از این نیز به برنامه‌های توسعه‌ای در این صنعت اشاره کرده بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی