۱۱ کار که نمی‌دانستید فایرفاکس می‌تواند انجام دهد

۱۱ کار که نمی‌دانستید فایرفاکس می‌تواند انجام دهد

این روزها هرکس برای وبگردی و سر زدن به فروشگاه‌های اینترنتی مختلف از یک مرورگر خاص استفاده می‌کند. مرورگری که مدت زمان زیادی را با آن سپری و حسابی به آن عادت کرده. اما استفاده زیاد از یک مرورگر باعث نمی‌شود شما تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌های آن را بشناسید. برا مثال فایرفاکس مرورگری است که قابلیت‌های مخفی و کاربردی فوق‌العاده زیادی دارد که بسیاری از کاربرها از آن ها بی‌خبرند. طبیعتا استفاده از این قابلیت‌ها می‌تواند تجربه شما حین استفاده از این برنامه‌ را به کلی دچار تغییر و تحول کند.

تماشای ویدیو از آپارات:

تماشای ویدیو از یوتیوب:

فایرفاکس یکی از محبوب‌ترین مرورگرهای حال حاضر محسوب می‌شود. بسیاری از کاربران ایرانی از سال‌ها پیش این مرورگر را انتخاب کرده‌اند و هنوز هم آن را به عنوان مرورگر اولشان استفاده می‌کنند. فایرفاکس طی سال‌های گذشته قابلیت‌های مختلفی را اضافه کرده که می‌توانند فوق‌العاده کاربردی باشند. برای مثال اگر متوجه شدید که فایرفاکس به نسبت سایر مرورگرها کندتر عمل می‌کند می‌توانید سرعت عمل آن را از طریق تنظیمات برنامه افزایش دهید. همچنین فایرفاکس به شما اجازه می‌دهد محیط برنامه را به صورت کامل شخصی‌سازی کنید تا تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌های مورد نظرتان دم دستتان باشند.

از طرفی برای اسکرین‌شات گرفتن در محیط فایرفاکس نیازی به برنامه‌های ثانویه ندارید. سیستم پیشرفته اسکرین‌شات فایرفاکس به شما اجازه می‌دهد قسمت‌های مختلفی از وبسایت‌ها یا مطالب سطح اینترنت را به آرشیوتان اضافه کنید. همچنین سرویس پاکت در دسترس شما قرار گرفته تا بتوانید تمام مطالب مورد نظرتان را در آن جمع‌آوری و استفاده کنید. برای آشنایی با دیگر قابلیت‌های فایرفاکس در ادامه همراهمان باشید.

بیشتر بخوانید:

 

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato