ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نماینده شیائومی در ایران: هیچ مشکلی موبایل کاربران ایرانی را تهدید نمی‌کند

شرکت رایانه همراه کیان که خود را نماینده رسمی محصولات شیائومی در ایران و همچنین واردکننده رسمی این برند معرفی می‌کند، در گفتگو با دیجیاتو ایجاد هرگونه مشکل برای گوشی‌های شیائومی در ایران به خاطر ...

شرکت رایانه همراه کیان که خود را نماینده رسمی محصولات شیائومی در ایران و همچنین واردکننده رسمی این برند معرفی می‌کند، در گفتگو با دیجیاتو ایجاد هرگونه مشکل برای گوشی‌های شیائومی در ایران به خاطر تحریم‌ها را رد کرد.

«نوید پاشاپور» مدیرعامل شرکت رایانه همراه کیان ضمن رد ادعاهای مطرح شده مبنی بر اینکه شرکت شیائومی به خاطر تحریم‌ها قصد دارد تا گوشی‌های فروخته شده در بازار ایران را غیر فعال کند، تاکید کرد که این موضوع توسط آنها و همکارانشان در کشور مبدا این کمپانی بزرگ یعنی چین بررسی شده و قرار نیست چنین اتفاقی برای گوشی‌های ایرانی رخ بدهد. پاشاپور با تاکید بر اینکه طی روزهای اخیر آپدیت‌هایی برای انواع گوش‌های شیائومی عرضه شده که مشکل تماس اضطراری را برای کاربران رفع کرده به دیجیاتو گفت:

«تلاش یک ماهه و شبانه روزی همکارانمان با دیگر مسئولان شیائومی در چین منجر به این شد که بتوانیم کاری کنیم تا چنین آپدیتی برای تمامی مدل‌های پرفروش شیائومی در بازار ایران عرضه شود. با دریافت این آپدیت مشکل عدم تماس اضطراری برای کاربران و دارندگان این گوشی‌ها حل خواهد شد و درست زمانی که چنین اتفاقی بعد از چندین روز تلاش و پشتکار به دست آمده، چنین خبری منتشر می‌شود که صحت هم ندارد.»

مدیرعامل شرکت رایانه همراه کیان به دیجیاتو می‌گوید که قرار نیست هیچ مشکلی برای گوشی‌های شیائومی رخ بدهد و خبری از اعمال چنین تحریم‌هایی برای کاربران داخل کشور از سوی این کمپانی وجود ندارد. به گفته پاشاپور مردم نباید نگرانی در این مورد داشته باشند.

روز گذشته خبری مبنی بر احتمال غیرفعال شدن گوشی‌های شیائومی در بازار ایران مطرح شد که نگرانی‌های زیادی را برای کاربران داخلی فراهم کرد. انجمن واردکنندگان موبایل ضمن رد تلویحی این خبر اعلام کرده بود که هیچ موضع گیری رسمی از سوی شیائومی در اینباره صورت نگرفته است. این انجمن به دیجیاتو گفته بود که اگر هم روزی تحریم‌هایی از سوی شیائومی برای کاربران ایرانی رخ بدهد، دولت باید به موضوع وارد شود.

پیگیری‌های دیجیاتو از دیگر واردکنندگان گوشی‌های شیائومی نیز حکایت از این دارد که خبر منتشر شده درباره غیر فعال شدن گوشی‌های این برند در ایران درست نیست. برخی از این فعالان به دیجیاتو گفتند که با وندورها و واسطه‌هایی که این گوشی‌ها را از آنها می‌خرند در اینباره سوال کردند و به آنها اطمینان داده شده که قرار نیست چنین اتفاقی در بازار گوشی‌های شیائومی در ایران رخ بدهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • molavy
    molavy | ۲۰ شهریور ۱۴۰۰

    از اول معلوم بود که ملت رو کار گرفته بودی ؛)

مطالب پیشنهادی