گوشی تاشو هواوی میت V احتمالا فصل چهارم ۲۰۲۱ از راه می‌رسد

گوشی تاشو هواوی میت V احتمالا فصل چهارم ۲۰۲۱ از راه می‌رسد

هواوی اسفندماه سال گذشته، گوشی تاشو «میت X2» را معرفی کرد که در مقایسه با نسل‌ قبل، طراحی متفاوتی داشت. اکنون به نظر می‌رسد غول فناوری چینی قصد دارد گوشی تاشو دیگری را با نام هواوی میت V، فصل چهارم ۲۰۲۱ رونمایی کند.

در حالی که سری «میت ۵۰» امسال عرضه نخواهد شد، یک افشاگر آشنا به بازار که در توییتر با نام RODENT950 فعالیت می‌کند، فاش کرد که هواوی در سه ماهه آینده گوشی تاشو جدیدی به نام میت V را معرفی خواهد کرد. البته او حدود یک ماه پیش، ورود این گوشی تاشو به بازار را افشا کرده بود اما اکنون زمان احتمالی معرفی آن را فاش کرده است.

میت V

هنوز مشخصات کلیدی گوشی تاشو میت V و جزئیات مربوط به طراحی آن به اشتراک گذاشته نشده است. با این وجود پیشتر گزارش شده بود که هواوی در حال کار روی یک گوشی تاشو با طراحی شبیه به گلکسی زد فلیپ ۳ است. با این وجود به هیچ صورتی نمی‌توان این دو گوشی را با یکدیگر ارتباط داد و باید منتظر انتشار اطلاعات جدید درباره گوشی‌های آینده هواوی باشیم.

با این وجود معرفی یک گوشی جدید دیگر از سوی هواوی نه تنها برای طرفداران این شرکت بلکه برای بازار گوشی‌های تاشو می‌تواند خبر خوبی باشد. به همین منظور «مینگ-چی کو»، تحلیلگر معروف اپل، اخیرا ادعا کرده بود که اولین آیفون تاشو اپل در سال ۲۰۲۴ رونمایی خواهد شد.

اگر همه چیز برای شرکت هواوی خوب پیش می‌رفت، پرچمدار بعدی که توسط این شرکت معرفی می‌شد باید میت ۵۰ باشد، اما این امر به دلیل مشکلات تجاری پیش آمده برای شرکت چینی و ممنوعیت‌های ایالات متحده صورت نخواهد گرفت. هواوی حتی پرچمدار سری P خود را که انتظار می‌رفت در سه ماهه اول سال رونمایی شود تا مرداد ماه به صورت رسمی معرفی نکرد. حتی مدل پایه هواوی P50 از این ماه برای خرید در دسترس بازار قرار گرفت.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato