ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

نماینده مجلس: طرح صیانت از فضای مجازی برای توسعه کسب و کارهای دیجیتالی است

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه نمایندگان بنا دارند که از ایجاد شغل‌ در فضای مجازی پشتیبانی کرده حامی فعالیت شاغلین این حوزه باشند، اظهار داشت طرح صیانت از فضای مجازی برای توسعه ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۰

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه نمایندگان بنا دارند که از ایجاد شغل‌ در فضای مجازی پشتیبانی کرده حامی فعالیت شاغلین این حوزه باشند، اظهار داشت طرح صیانت از فضای مجازی برای توسعه کسب و کارهای دیجیتال است.

«محمدتقی نقدعلی» در گفتگو با فارس به توسعه کسب و کار دیجیتال در دو سال اخیر و در شرایط کرونایی کشور اشاره کرده و گفت:

«ثروت عظیم و ظرفیت بسیار بالایی پیش‌روی کشورمان با کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی وجود دارد که اگر از آن استفاده نکنیم مصداق فرصت‌سوزی است و از گردش مالی اقتصاد دیجیتال دنیا فاصله خواهیم گرفت. کسب و کار دیجیتال و اینترنتی در زمینه توسعه اشتغال در کشور می‌تواند نقش بسیار بزرگی را ایفا کند و اگر بخواهیم برای همه بیکارانی که شغل مناسبی ندارند اشتغال لازم را ایجاد کنیم کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی فضای بسیار خوبی است.»

او با تاکید بر اینکه کسب و کارهای دیجیتال برای ایجاد شغل سرمایه کمتری نسبت به شغل‌های جدید ایجاد شده دارند، اظهار داشت با توسعه روزافزون این موضوع در کشور، شفافیت فعالان این حوزه بیشتر شده و دولت هم بهتر می‌تواند در روند امورات و اقدامات آنها نظاره‌گر باشد.

نقدعلی نقش دولت و وزارت ارتباطات در توسعه کسب و کارهای دیجیتال را مهیا کردن و آماده کردن زمینه‌های بیشتر برای ظهور و بروز فعالیت‌های این حوزه دانست و گفت: «در دو سال اخیر و به بهانه کرونا کسب و کارهای اینترنتی در کشور توسعه کمی و کیفی زیادی را پیدا کرده‌اند. مردم هم از این موضوع استقبال زیادی داشته‌اند.»

وی در ادامه با اشاره به طرح صیانت آن را طرحی حمایتی برای توسعه کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی عنوان کرد که از فعالیت‌های شاغلین این حوزه حمایت کرده و از ایجاد شغل‌های در آن پشتیبانی می‌کند: «این در حالی است که نگاه برخی مخالفان به این موضوع نگاهی منفی است ولی مجلس یازدهم و وزارت ارتباطات دولت سیزدهم از کسب و کارهای دیجیتالی حمایت بالایی خواهد کرد.»

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با بیان اینکه مجلس پیگیر توسعه کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین و حل مشکلات آن‌ها است، تاکید کرد مجلس اجازه نخواهد داد که ترمزی برای کسب و کارهای دیجیتال و اینترنتی به وجود آید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (4 مورد)
 • Hossein D
  Hossein D | ۲ آبان ۱۴۰۰

  موندم چرا متن این طرح رو به کسی نشون نمی‌دن هر روز میگن تغییر کرده
  برای مثال یه جوشکار میخواد یه در بسازه همه اندازه ها رو مشخص می‌کنه بعد بررسی می‌کنه اگه مشکلی نداشت برش میزنه بعد از جوشکاری در کامل میشه . اگه اینا برنامه ای برای توسعه کسب و کار ها دارن چرا ارائه نمی دن

 • خورشید پوشتش بماس🗿
  خورشید پوشتش بماس🗿 | ۱ آبان ۱۴۰۰

  ع نماینده شهر ماس

 • itookan
  itookan | ۱ آبان ۱۴۰۰

  انگار به اینا گفت با کلمات «صیانت»، «توسعه»، «کسب و کار» و «دیجیتال» جمله بساز. خداییش خوب جملاتی میسازن!

 • amirali saemi
  amirali saemi | ۱ آبان ۱۴۰۰

  😂 😂 😂 😂 😂

مطالب پیشنهادی