ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

علمی

بریتانیا واکسن‌های سینوفارم، سینوواک و کواکسین را به رسمیت می‌شناسد

بریتانیا کلیه واکسن‌های دارای مجوز اضطراری سازمان بهداشت جهانی از جمله سینوفارم، سینوواک و کواکسین هند را از اول آذرماه (۲۲ نوامبر) به رسمیت می‌شناسد. در همین راستا عبور از مرزهای بریتانیا برای افرادی که ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۹ آبان ۱۴۰۰ | ۱۷:۴۵

بریتانیا کلیه واکسن‌های دارای مجوز اضطراری سازمان بهداشت جهانی از جمله سینوفارم، سینوواک و کواکسین هند را از اول آذرماه (۲۲ نوامبر) به رسمیت می‌شناسد. در همین راستا عبور از مرزهای بریتانیا برای افرادی که واکسن‌هایی همچون سینوفارم دریافت کرده‌اند، راحت‌تر می‌شود.

از ساعت چهار بامداد ۲۲ نوامبر تمامی فهرست واکسن‌های دارای مجوز اضطراری از سوی سازمان بهداشت جهانی برای بزرگسالان بالاتر از ۱۸ سال در بریتانیا مورد تایید این کشور خواهند بود..

افرادی بزرگسالی که واکسن‌های این فهرست را دریافت کرده باشند از زمان مشخص شده در مرزهای بریتانیا به عنوان فرد واکسینه شده درنظر گرفته می‌شوند.

افرادی که به عنوان واکسینه شده در نظر گرفته شوند، نیازی نیست قبل از سفر آزمایش بدهند و بعد از ورود به بریتانیا در شرایط قرنطینه قرار گیرند و ارائه گواهی تزریق چنین واکسن‌هایی از کشورهای مختلف مورد تایید این کشور قرار خواهد داشت.

این رویکرد می‌تواند سفر مسافران به بریتانیا را تسهیل کند و سفرهای تجاری و کاری نیز سرعت می‌گیرد. البته با این سیستم، قرنطینه و وضعیت قرمز در مرزهای این کشور همچنان مورد توجه قرار دارد. اما به رسمیت شناختن واکسن‌های دارای مجوز اضطراری سازمان بهداشت جهانی به بسیاری به مسافرانی که از کشورهایی همچون هند، مالزی و برخی دیگر از کشورها که قصد سفر به بریتانیا را دارند، کمک می‌کند و فرآیند سفر آنها را ساده‌تر خواهد کرد.

بریتانیا در مورد این تصمیم می‌گوید با وجودی که هنوز شرایط همه‌گیری کرونا به پایان عمر خود نزدیک نشده است، ولی این تصمیم می‌تواند به سرگیری سفرهای بین‌المللی کمک کند. در طی مدت زمان همه‌گیری کرونا بسیاری از خانواده‌ها مشتاق دیدار عزیزان خود بوده‌اند و بسیاری از سفرهای کاری و تجاری لغو شده‌اند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • Crab Nebula
    Crab Nebula | ۱۹ آبان ۱۴۰۰

    و هنوز بعضی از افراد عارشون میاد سینوفارم بزنن. چرا؟ چون احتمالا خونشون رنگینتر از بقیس

  • expire expre
    expire expre | ۱۹ آبان ۱۴۰۰

    آخییی گوگولی ما هم ساختیما ولی عین لباس اون پادشاه لخته بود نامرئیه😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂

مطالب پیشنهادی