نسخه iOS واتس‌اپ به قابلیت توقف ضبط صدا حین ارسال پیام صوتی مجهز می‌شود

نسخه iOS واتس‌اپ به قابلیت توقف ضبط صدا حین ارسال پیام صوتی مجهز می‌شود

پیشتر گفته شده بود که واتس‌اپ روی توسعه قابلیتی کار می‌کند تا امکان توقف ضبط را هنگام ارسال پیام صوتی برای دیگران فراهم می‌‌کند. اکنون این قابلیت به صورت آزمایشی در دسترس تعداد محدودی از کاربران نسخه iOS واتس‌اپ قرار گرفته است.

طبق گزارش WABetaInfo ویژگی جدیدی برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ به صورت آزمایشی فعال شده که به کاربران اجازه می‌دهد در حین صحبت کردن، فرآیند ضبط صدا خود را متوقف کنند.

ویژگی جدید واتس‌اپ در بتا نسخه ۲.۲۱.۲۳۰.۱۶ برای کابران iOS ارائه شده، اما برخی آزمایش‌کنندگان نسخه قبلی نیز آن را گزارش کرده بودند. به خاطر داشته باشد که این ویژگی در دسترس تمام آزمایش کنندگان نسخه بتا قرار نگرفته است، بنابراین احتمال اینکه در حین تست‌های خود با آن مواجه نشوید وجود دارد. برای آزمایش این ویژگی پس از دریافت آخرین نسخه بتا، سعی کنید یک پیام صوتی ارسال کنید و به دنبال آیکون توقف بگردید.

در این گزارش همچنین اشاره شده که اگر فرآیند ضبط صدا خود را متوقف کرده باشد، می‌توانید یک بار دیگر آن را از سر بگیرید. با این وجود هنوز مشخص نیست که تا چه زمانی می‌توان ضبط صدای متوقف شده را دوباره آغاز کرد. هنوز زمان عرضه این ویژگی مشخص نشده اما احتمالا کاربران اندروید و iOS به زودی به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

واتس‌اپ در چند وقت گذشته ویژگی‌های جدیدی برای پلتفرم خود ارائه کرده تا تجربه کاربران خود را به عنوان یک پلتفرم پیام رسان محبوب بهبود دهد. از جمله ویژگی‌هایی که اخیرا به اپلیکیشن متعلق به متا اضافه شد می‌توان به مخفی سازی اطلاعات از برخی مخاطبان خاص، قابلیت Multi-Device و Community اشاره کرد.

همچنین ظاهرا واتس‌اپ قصد دارد در آینده پشتیبانی از کیف پول رمزارزی Novi را به پلتفرم خود اضافه کند. کیف پول دیجیتال Novi محصولی از شرکت متا یا همان فیسبوک است که با استفاده از ارزهای دیجیتال تبادلات مالی در سطح بین‌المللی را آسان می‌کند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato