ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

پایداری شبکه همراه اول و ایرانسل در مناطق زلزله‌زده استان سیستان و بلوچستان

با وجود وقوع زلزله 5.1 ریشتری در حوالی «مسجد حضرت ابوالفضل» در استان سیستان و بلوچستان، ترافیک شبکه همراه اول و ایرانسل در مناطق زلزله‌زده روان و بدون اختلال گزارش شده است. به گزارش روابط ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۵

با وجود وقوع زلزله 5.1 ریشتری در حوالی «مسجد حضرت ابوالفضل» در استان سیستان و بلوچستان، ترافیک شبکه همراه اول و ایرانسل در مناطق زلزله‌زده روان و بدون اختلال گزارش شده است.

به گزارش روابط عمومی همراه اول، در پی وقوع زمین‌لرزه‌ای با شدت 5.1 ریشتر در ساعت یک و 16 دقیقه بامداد امروز چهارشنبه در حوالی مسجد حضرت ابوالفضل در استان سیستان و بلوچستان، آسیبی به شبکه اپراتور اول تلفن همراه کشور وارد نشده و هم‌اکنون بدون هیچ‌گونه قطعی و به شکل نرمال در حال سرویس‌دهی به تمامی مشترکان خود در این استان است.

بر اساس این گزارش، دقایقی پس از وقوع زلزله که کانون آن 27 کیلومتری مسجد حضرت ابوالفضل و در عمق 11 کیلومتری زمین گزارش شده است، کارشناسان فنی همراه اول ضمن بررسی وضعیت شبکه این اپراتور در مناطق زلزله‌زده از سرویس‌دهی مناسب شبکه اطمینان حاصل کردند.

همراه اول با توجه به شبکه گسترده خود در کشور، اعلام آمادگی کرده همچون گذشته، از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشد.

پایداری شبکه ایرانسل

در پی وقوع زلزله 5.1 ریشتری حوالی «مسجد حضرت ابوالفضل» در استان‌‌ سیستان و بلوچستان، شبکه ایرانسل کاملا پایدار و در حال خدمت‌رسانی به مشترکان است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این شرکت با رصد 100 درصدی شبکه به صورت 24 ساعته، همواره در حالت آماده‌باش قرار دارد تا در صورت بروز و مشاهده کوچک‌ترین اختلال، آن را برطرف کرده و بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات را به مشترکان خود ارائه دهد.

این شرکت آمادگی دارد تا درصورت درخواست اپراتورهای دیگر از طریق رومینگ ملی، میزبان مشترکان آن‌ها نیز باشد.

ایرانسل، از ابتدای راه‌اندازی شبکه خود، طرح پایداری شبکه در شرایط بحران را اجرا کرده تا در مواقع بروز حوادثی مانند بلایای طبیعی، اختلال در تجربه مشترکان به حداقل ممکن برسد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی