ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

بازار برای حفظ رقابت سالم توسعه دهندگان با برنامه‌ها و بازی‌های متخلف برخورد می‌کند

بازار با هدف حفظ سلامت فضای رقابت در صنعت بازی و برنامه، با اپلیکیشن‌هایی که به فضای سالم رقابت توسعه‌دهندگان بازی و برنامه ضربه وارد می‌کنند و به کاربران خود اطلاعاتی غلط ارائه می‌دهند، در ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۹ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۶

بازار با هدف حفظ سلامت فضای رقابت در صنعت بازی و برنامه، با اپلیکیشن‌هایی که به فضای سالم رقابت توسعه‌دهندگان بازی و برنامه ضربه وارد می‌کنند و به کاربران خود اطلاعاتی غلط ارائه می‌دهند، در بازار با محدودیت‌های تازه‌ای روبه‌رو خواهند شد.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی بازار، این پلتفرم به‌‌منظور رعایت حقوق کاربران و حفظ سلامت فضای رقابت در صنعت بازی و برنامه، با برنامه‌ها و بازی‌هایی که عملکرد فریب‌کارانه‌ای دارند، برخورد خواهد کرد.

هر‌گونه رفتار فریب‌‌کارانه در بخش‌های مختلف بازی و برنامه، مانند قسمت نظرات، امتیازها، سیستم جستجو و آمار نصب در بازار شناسایی و با آن برخورد خواهد شد. برخورد با برنامه‌ها و بازی‌هایی که مرتکب تخلف شده‌اند، بدون اطلاع قبلی و به شیوه‌های متفاوتی صورت خواهد گرفت.

حذف از نتایج جستجوی بازار، حذف از لیست برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده و پیشنهادی، حذف نظرات، امتیازها یا آمار نصب و نمایش‌ندادن ‌آن‌ها به کاربران، از جمله اقدامات بازار در برخورد با برنامه‌ها و بازی‌های متخلف خواهد بود.

درصورتی‌که نسبت به برخورد بازار با یک برنامه یا بازی اعتراضی وجود داشته باشد، با ارائه مستندات معتبر می‌توان برای بررسی مجدد برنامه‌ درخواست ارسال کرد. به‌‌منظور ثبت درخواست بررسی، لازم است مستندات مربوطه در همراهی با نسخه‌ تکمیل‌شده‌ فرم مربوطه ارسال شود.

همچنین، هرگونه پیام نامعتبری که با نام بازار توسعه‌دهندگان را به ارتقای برنامه و بازی از راه‌های غیرقانونی دعوت کند جعلی است و از سوی بازار به هیچ وجه تایید نمی‌شود. رشد برنامه‌ها و بازی‌ها در بازار تنها از مسیرهای تعریف‌شده‌ قانونی تحقق پیدا می‌کند و مبتنی بر عملکرد مثبت برنامه و رضایت کاربران است.

آنطور که در بیانیه کافه بازار علام شده است این اقدامات با هدف ارائه اطلاعات صحیح و شفاف به کاربران و به‌منظور ایجاد بستری عادلانه برای رقابت میان توسعه‌دهندگان بازی و برنامه صورت گرفته است و تداوم خواهد داشت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی