ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هدیه روز دانشجو همراه اول
فناوری ایران

همراه اول به مناسبت روز دانشجو هدیه 250 هزار تومانی می‌دهد

همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد. به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۵

همراه اول به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو به تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی و جوانان اعتبار هدیه آکادمی همراه می‌دهد.

به گزارش دیجیاتو به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همزمان با فرارسیدن 16 آذر ماه و «روز دانشجو»، تمامی مشترکان فعلی و جدید سیم‌کارت اعتباری دانشجویی و سیم‌کارت دائمی جوانان می‌توانند تا پایان این ماه از اعتبار هدیه «آکادمی همراه» بهره مند شوند.

مشترکان فعلی سیم‌کارت‌های دانشجویی و جوانان پس از ثبت‌نام در سایت آکادمی همراه اول، این اعتبار 250 هزار تومانی را به صورت خودکار دریافت می‌کنند.

متقاضیان جدید هم می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و خدمات اپراتور اول یا فروشگاه آنلاین همراه اول اقدام به خرید سیم‌کارت‌های ویژه دانشجویی یا جوانان کنند. لازم به ذکر است اعتبار آکادمی برای آن‌ها حداکثر تا 4 روز پس از فعال‌سازی سیم‌کارت تخصیص داده می‌شود.

گفتنی است «سیم‌کارت دانشجویی» همراه اول صرفا به دانشجویان تعلق می‌گیرد و هر فرد تنها یک بار می‌تواند از این طرح استفاده کند. از جمله مزایای دیگر این سیم‌کارت‌ها امکان فعال‌سازی رایگان طرح «جمعه‌های رویایی» و همچنین برقراری مکالمه و پیامک داخل شبکه دانشجویی با تخفیف است.

جهت آشنایی بیشتر با سیم‌کارت دانشجویی همراه اول و مزایای آن، اینجا کلیک کنید.

«سیم‌کارت جوانان» همراه اول نیز صرفا به افراد با سن 18 تا 30 سال تعلق می‌گیرد که در حال حاضر سیم‌کارت جوانان ندارند.

راهنمای فعال‌سازی هدیه روز دانشجو همراه اول

اگر از مشترکین سیم‌کارت‌های دانشجویی یا جوانان همراه اول هستید جهت فعال‌سازی اعتبار هدیه صرفا لازم است تا پیش از پایان سال 1400، یک بار در حساب کاربری خود وارد شوید. جهت ورود به حساب کاربری لازم است ابتدا به سایت آکادمی همراه مراجعه کنید.

حال به بخش ورود به سایت رفته و شماره سیم‌کارت دانشجویی یا جوانان خود را وارد کنید. و سپس کد فعال‌سازی برای شما ارسال شده که بایستی در بخش تایید کد درج کنید.

پس از طی این مراحل وارد پروفایل خود شده‌اید و با پیغام ثبت موفق اعتبار مواجه خواهید شد. این بدان معناست که شما اعتبار هدیه آکادمی همراه به مناسبت روز دانشجو را دریافت کردید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی