ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فناوری ایران

حضور وزیر ارتباطات در فضای مجازی کلید خورد: ساخت اکانت رسمی در پلتفرم‌های مجاز

وزیر ارتباطات که طی چند ماه گذشته با انتقاد عدم حضور در فضای مجازی رو به رو بود سرانجام در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز کرد. «جمال هادیان»، رئیس ...

مجتبی آستانه
نوشته شده توسط مجتبی آستانه | ۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۳

وزیر ارتباطات که طی چند ماه گذشته با انتقاد عدم حضور در فضای مجازی رو به رو بود سرانجام در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی فعالیت خود را آغاز کرد.

«جمال هادیان»، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار توییتی از ایجاد صفحات رسمی «عیسی زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در فضای مجازی خبر داد.

وزیر ارتباطات در فضای مجازی

براین اساس، زارع‌پور در پیام‌رسان‌های داخلی آی‌گپ، ایتا، بله، روبیکا، سروش و گپ و در شبکه‌های اجتماعی روبینو، لینکدین و اینستاگرام صفحه رسمی به آدرس "EisaZarepour" راه‌اندازی کرده است تا با مردم و کاربران فضای مجازی در ارتباط باشد.

پیش از این، یکی از انتقادات پیرامون وزیر ارتباطات، عدم حضور وی در شبکه‌های اجتماعی بود. موضوعی که حتی نمایندگان مخالف وی نیز در جلسه رای اعتماد به زارع‌پور آن را مطرح ساخته بودند.

همچنین وزیر ارتباطات در شهریور ماه با حضور در برنامه تلویزیونی، اعلام کرد در فضای مجازی «خیلی آنلاین» است اما نمی‌خواهد وزیر رسانه باشد و قصد دارد وزیر ارتباطات باقی بماند.

زارع‌پور در جمع مدیران استارتاپی و بخش خصوصی نیز تاکید کرده بود اهل شبکه‌های اجتماعی است و «از او آنلاین‌تر کسی وجود ندارد»: «منتها قرار نیست من کامنت بخوانم و کامنت جواب بدهم.»

این اظهارات وزیر ارتباطات در حالی مطرح شد که از سوی دیگر معتقد بود حضور در فضای مجازی باعث بر هم زدن تمرکز وی می‌شود:

«اگر 24 ساعت در شبکه‌های اجتماعی باشم نمی‌توانم تمرکز داشته باشم و دغدغه معقولی نیست. راه‌های ارتباطی متعددی برای مردم اعلام شده که از طریق آنها با مردم در ارتباط خواهم بود و این مسیر را نیز توسعه خواهم داد.»

وزارت ارتباطات پیش از این شماره موبایلی را برای ارتباط پیامکی با مردم معرفی کرده بود و طی دو ماه گذشته از علاقمندان برای گفتگوی آنلاین با وزیر ارتباطات ثبت نام به عمل می‌آورد.

حال بایستی دید با توجه به سخنان زارع‌پور، او چه رویکردی را در مدیریت شبکه‌های اجتماعی پیش خواهد گرفت.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی