ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

برنامه ویدویی اکوسیستم: در رویداد «برخط ایران» دیجی‌کالا چه گذشت؟

دیجی‌کالا در رویداد «برخط ایران» از سرویس‌ها و خدمات جدید خود رونمایی کرد. سرویس‌هایی نظیر دیجی‌کالا جت، دیجی اکسپریس، پیندو، سرویس توسعه کسب و کارهای بومی و دیجی‌کالا مهر که البته ممکن است همین حالا نیز از برخی از این سرویس‌ها استفاده کرده باشید. در دومین قسمت از برنامه اکوسیستم با دیجیاتو همراه باشید.

تماشای ویدیو از آپارات دیجیاتو:

«حمید و سعید محمدی»، بنیان‌گذاران دیجی‌کالا در این رویداد اعلام کردند این پلتفرم میزبان ۲۰۰ هزار کسب و کار و ۴۰ میلیون مخاطب است که تاکنون توانسته ۱۲۰ میلیون کالا را به مشتریان تحویل دهد.

«دیجی‌کالا جت» به عنوان اولین سرویسی که در این رویداد معرفی شد، تنها سرویس رایگان ارسال محصولات سوپرمارکتی در ایران که مایحتاج کاربران را در کمتر از ۳۰ دقیقه به دستشان می‌رساند. اما «حمیدرضا پاکروان»، مدیر کل دیجی‌کالا جت به دیجیاتو می‌گوید این سرویس به زودی وارد حوزه‌های جدیدی شده و در آینده‌ای نزدیک خدمات متنوع‌تری به کاربران ارائه می‌کند.

دیجی‌کالا در رویداد خود توضیحاتی در رابطه با «دیجی اکسپرس» ارائه کرد و این سرویس را هوشمند‌ترین سرویس لوجستیکی در کشور دانست که از زیرساخت‌هایی همچون جمع‌سپاری بهره می‌برد و به رانندگان خویش‌فرما اجازه می‌دهد فارغ از سیستم لوجستیکی دیجی‌کالا محصولات کاربران را به دستشان برسانند.

برخط ایران

«پیندو» به عنوان پلتفرمی برای فروش کالا‌های دست دوم نیز در رویداد «برخط ایران» معرفی شد. پلتفرمی که با بهره‌مندی از هوش مصنوعی می‌تواند اطلاعات کالای دست دوم شما را به کمک پایگاه داده محصولات دیجی‌کالا شناسایی کرده و آن را در صحفه فروش محصول درج کند. به کمک همین پایگاه داده، پیندو قیمت کالای نو محصولی که می‌خواهید بخرید را تشخیص داده و از ضرر و زیان‌های احتمالی شما جلوگیری می‌کند.

سرویس بعدی مربوط به «توسعه کسب و کارهای بومی» است. دیجی‌کلا توانسته ۱۸ هزار کالای بومی را به کمک فروشندگان روستایی به سبد خرید مخاطبین دیجی‌کالا اضافه کند و از طرفی میلیون‌ها مخاطب اکنون می‌توانند از فروشندگان محصولات بومی بهره ببرند. «علی‌رضا کامرانیان‌فر» در این رابطه به دیجیاتو توضیحات بیشتری می‌دهد که در ویدیو مشاهده خواهید کرد.

برخط ایران

در پایان نیز با «حمید محمدی» در رابطه با آینده دیجی‌کالا در ۵ سال آینده صحبت کردم و در ادامه نیز از حضور دیجی‌کالا در خارج از مرزهای ایران پرسیدم. با توجه به صحبت‌های محمدی به نظر می‌رسد دیجی‌کالا در آینده می‌خواهد خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات زیرساختی معرفی کند. آینده‌ای که با در نظر گرفتن موانعی همچون تحریم و فرار مغز‌ها کمی دشوار به نظر می‌رسد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
دیجیاتو را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.